Wpis z mikrobloga

Przypominam, że do 2 stycznia na #steam dla wszystkich fanów #cebuladeals i #gry hack and slash jest mega promocja na #grimdawn. Jeden kebsik albo jedna paczka fajek mniej, a zabawy macie na dluuugie godziny (wiem co piszę, obecnie mam 750h, a już planuje robić kolejne postaci). Jeśli więc ktoś ma jakieś pytania na temat samej gry i/lub chce wspólne pograć, to zapraszam. To naprawdę cudowna gra z którą jestem jeszcze od early access.

https://store.steampowered.com/app/219990/Grim_Dawn/?l=polish

#grajzwykopem #promocje #pcmasterrace
E.....n - Przypominam, że do 2 stycznia na #steam dla wszystkich fanów #cebuladeals i...

źródło: comment_BR8grhCtBJvO4jrkxt37JrVrt8uiOcTQ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Exxan: dla mnie gra z pomyslem, ale na max wtorna, przeszedlem 2 razy i znudzila mnie identyczna mapa i non stop to samo za kazdym razem. Moze dodatki robia robote, podstawka jest po prostu nudna.
  • Odpowiedz
@Exxan no skusiłem się na podstawkę i nieźle to wygląda, co prawda zrobiłem dopiero pierwszy quest ale mam ochotę dalej w to grać. Jakieś rady na początek? Np jest tu jakaś skrzynia gdzie mogę schować loot? Nazbierałem trochę jakichś broni, nie wiem czy się przydadzą czy nie ale niby złoty kolor to może coś przydatnego :P ale nie chcę tego nosić cały czas w ekwipunku
  • Odpowiedz
no skusiłem się na podstawkę i nieźle to wygląda, co prawda zrobiłem dopiero pierwszy quest ale mam ochotę dalej w to grać. Jakieś rady na początek? Np jest tu jakaś skrzynia gdzie mogę schować loot? Nazbierałem trochę jakichś broni, nie wiem czy się przydadzą czy nie ale niby złoty kolor to może coś przydatnego :P ale nie chcę tego nosić cały czas w ekwipunku


@Banderoza: Bardzo dobry wybór! :D

Rady na początek? Ummm... baw się grą i graj tak, jak ci się podoba. Bardzo prawdopodobne, że bez żadnych poradników skopiesz swoją postać, ale to tobie ma się podobać gra. Zresztą potem utworzysz nową postać i będziesz bogatszy o poprzednie doświadczenia i uwierz mi - będzie ci się zupełnie inaczej grało. Także na początku graj po swojemu. Tak naprawdę każde połączenie klas ma sens i każdy styl gry też ma sens. Ta gra stawia na całkowitą dowolność i na to, aby robić dodatkowe postacie (tzw.
  • Odpowiedz
@Banderoza: W pierwszej lokacji, Devils Crossing masz jakąś tam postać, gdzie możesz za niewielkie pieniądze cofnąć wybór zdolności. Niestety punkty wydane na siłę, magię i coś tam trzeciego już nie cofniesz
  • Odpowiedz
@Chrystus
@Exxan

A jeszcze takie pytanie mam odnośnie ulepszania sprzętu, bo nie wiem jaki tutaj jest system dropienia lootu. Używać komponentów na bieżąco i ulepszać to co mam, czy raczej je trzymać aż wydropi coś naprawdę potężnego?
  • Odpowiedz
@Banderoza: Taka sprawa. Masz niepełne komponenty, które przy odpowiedniej ilości łączą się w kompletny potężniejszy składnik. Ale jak już załatwisz osadzie kowala, czyli go zwerbujesz, to możesz tworzyć inne potężniejsze dodatki. Z tym, że do niektórych potrzebujesz przepisów. Przepisy znajdujesz, albo kupujesz. Z tym, że u niektórych frakcji to nie jesteś w stanie od razu kupować rzadsze przedmioty.
Dobra rzecz jest taka, że te przepisy masz na stałe, niezależnie od
  • Odpowiedz