Wpis z mikrobloga

no #!$%@? raczej, jeszcze lubię jak jest -20 i co najmniej metr śniegu (ʘʘ)


@PanMieszko:

Moja najulubieńsza wersja zimy (ʘʘ)


@acidd:

Piszą ci co siedzą całe życie w bloku z wielkiej płyty. Jakbyś miał jeździć w takiej pogodzie do pracy, odśnieżać przed domem, płacić za ogrzewanie domu, rozmrażać samochód, stać w korkach bo wypadki to byś tak nie pisał jeden z drugim.
Piszą ci co siedzą całe życie w bloku z wielkiej płyty. Jakbyś miał jeździć w takiej pogodzie do pracy, odśnieżać przed domem, płacić za ogrzewanie domu, rozmrażać samochód, stać w korkach bo wypadki to byś tak nie pisał jeden z drugim.


@ethics: jej ale się striggerowałeś... tak się składa, że ja akurat mieszkam w tych Karkonoszach z pasty i mam zimą właśnie takie problemy :D Czasami muszę podjazd odśnieżać 2 albo
Piszą ci co siedzą całe życie w bloku z wielkiej płyty. Jakbyś miał jeździć w takiej pogodzie do pracy, odśnieżać przed domem, płacić za ogrzewanie domu, rozmrażać samochód, stać w korkach bo wypadki to byś tak nie pisał jeden z drugim. Ciekawe czy jakby ci matka zginęła przez taką pogodę to też byś śnieżek chciał.


Jedni mają miejskie problemy typu smog, korki, mieszkania po 10k za metr a inni mają wiejskie typu