Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pytanie #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki

Dziewczyna wszystkie spory i sytuacje gdy sie z nia nie zgadzam probuje rozwiazac straszac mnie, ze pozwie mnie o gwalt. Stad pytanie - na ile latwo osadzic kogos za kratkami poprzez falszywe oskarzenie o gwalt? Rozowa z duma mnie zapewnia, ze jedyne co musi zrobic to zglosic, ze ktoregos wieczoru zmusilem ja sila do stosunku. Czy to jest na powaznie az tak idiotycznie proste? Jesli hipotetycznie to zrobi to co moge w swojej obronie zdzialac? Jak mozna zapewnic, ze poniesie za to konsekwencje?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 26
  • Odpowiedz
Adam: @AnonimoweMirkoWyznania: tobie grozi:
-w przypadku skazania (prokurator odrzuci na pewno nagranie jako sfałszowane, świadków skaże za "fałszywe zeznania" i tak dalej dzięki instrukcji szmaty Ziobry) codzienne brutalne zbiorowe gwałcenie przez dwa lata, stomia (wyprowadzenie światła jelita przez powłokę brzuszną), samobójstwo (nie ważne jak silny będziesz psychicznie, czterech więźniów spokojnie popełni ci samobójstwo), ostracyzm społeczny i przemoc po odbyciu kary
-w przypadku uniewinnienia - to co wyżej, tylko atrakcje do czasu zwolnienia z aresztu, ostracyzm i przemoc po wyroku uniewinniającym nawet większe, bo muszą zracjonalizować sobie nienawiść plus nie odbyłeś kary
-w przypadku oddalenia sprawy: przemoc i ostracyzm społeczny
jej grozi w przypadku stwierdzenia składania fałszywych zeznań i zawiadomieniu o popełnienia przestępstwa, którego nie było (zagrożone do sześciu lat pozbawienia wolności) - nic, porada prawna od sędziego i prokuratora jak cię skutecznie wrobić, ewentualne pogrożenie palcem, no chyba z lalką chucky, że jej - jest kobietą, kobiety są równe ludziom, kobiety są bezkarne( ͡° ͜ʖ ͡°)
nagrywaj, może przynajmniej nie zaszyją Ci odbytu i nie będziesz korzystał z woreczka na kał, ale na to małe szanse:) przegrałeś życie od tak, w imię wspierania dyskryminowanej płci, wyrównywania szans, walki z przemocą,
  • Odpowiedz
OP: @robertx: @sebawo: @DulGukat: @Qwapi: @SmutnyAnonekSuchodolski: @xonick:

Czy rzeczywiście tak idiotycznie proste jest wrobienie kogoś w popełnienie przestępstwa? Czy jeśli falszywie oskarży o gwałt kogoś kto nagrań nie miał to wtedy co?

Teoretycznie - czy jeśli ja zgłoszę, że rzkomo ukradła mi laptopa, telefon i gotówkę to też tak po prostu zostanie pozbawiona wolności?
Teoretycznie - czy jeśli z grupą znajomych złożymy
  • Odpowiedz