Wpis z mikrobloga

@Gronie myślę że xiaomi redmi note 8t (uwaga żeby nie kupić redmi note 8 pro, bo lubiły się popsuć szybko ponoć nawet przy oficjalnej aktualizacji) spełni w całości oczekiwania. Telefon do wyrwania np na banggood za mniej niż 1000pln, dobra bateria, porządny aparat, który działa jeszcze lepiej po zainstalowaniu aplikacji gcam, a przy ponad 4gb Ramu aplikacje będą chodziły bardzo dobrze. Dodatkowo gdy wsparcie producenta w kwestiach aktualizacji się skończy można z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gronie: żaden telefon nie robi rozmazanych zdjęć jak nie masz Parkinsona xD. Jak chcesz nie rozmazane zdjęcia to polecam telefon z optyczna stabilizacja.
Szybko działały aplikacje to rzecz względna, mnie przyzwyczajonego do S10 boli prędkość innych telefonów. Jak nie masz zawalonego telefonu jakimiś gówno apkami to większość będzie okay
W większości bateria trzyma max. 1 dzień

Teraz co ci mogę polecić
Samsung A50

Xiaomi Mi 9/Mi 9 Lite/Mi 9T /Mi 9TPro
@Gronie: Kupiłem ostatnio używaną xperię x compact, bo zależało mi na parametrach, o których piszesz. Bateria będzie długo trzymała, jeśli np. wybierzesz model z ekranem w rozdzielczości HD (720p), a nie FullHD (1080p), szybkie działanie aplikacji to pamięć i procesor, najlepiej 3 lub 4 GB RAM + np. Snapdragon, jeśli chodzi o zdjęcia, to większość smartfonów robi dobre zdjęcia przy dobrym oświetleniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gronie: tak, w mimarket czy tam mihome słabsza wersja była za 700zl,mocniejsza za 800. Powinno spoko w sumie być :) bateria na pewno jest duża, no i reszta komponentów spoko.