Wpis z mikrobloga

Za tydzień jadę do piły. I tu rodzi się moich pytań kilka: jest na wykopie jakiś pilanin? Bo interesują mnie jakieś dobre lokale gdzie można dobrze zjeść. I czy w pile jest jakaś wypożyczalnia rowerów?

#pila #pytanie #rodzinnestrony

  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, tak na serio, aby pomóc autorowi wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wypożyczalnia rowerów


z tego co wiem
  • Odpowiedz
Nie znam ;P


@shymon: jak można tego nie znać (_ )


a z białym rycerzem to trochę taki mirkowy mem, zjawia się zawsze w obronie gdy ktoś sobie śmieszkuje z różowych pasków xD
  • Odpowiedz
@mp3maniak: Po drodze do Piły od strony Szczecinka, jest taka knajpa przydrożna dla truckerów i innych takich. Mają w sumie zajebiste żarcie i całkiem niedrogo. Poznasz po słoniach z wikliny, czy czymś takim. Ważne, że z wikliny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Virek2: @karid: dzieki za odpowiedzi! napewno skorzystam.

najbardziej zaciekawil mnie ten molino bar. nie myslalem ze stary dobry mlyn moze sie tak zmienic :)

no i tez nie bede siedzial caly czas w tej "obskurej pile", pokoj mam wynajety gdzies w lesie, po lesie chcialem polazic no i trzeba czasami cos zjesc a chyba najlatwiej w wiekszym miescie w okolicy :)
  • Odpowiedz
@mp3maniak: no molino całkiem spoko ogarneli jak na pilskie warunki, byłem tam na otwarciu, jedzenie w sumie d--y nie urywalo ale źle nie było a ceny jak na pilskie spore.
  • Odpowiedz