Wpis z mikrobloga

Do tych, co myśląc, że to już oficjalny koniec ichdwoje1995 to się mylicie jak za każdym razem, gdy łykacie te baity typu :ciąża, wszy, padaczka rafała itp... Rafał wróci do marlenki, bo bez niej zdał sobie już dawno sprawy, że nie istnieje (jeśli chodzi o łatwy zarobek, na inne sprawy ma na nią #!$%@?). Prędzej czy później wróci, nie musicie się martwić.
#patostreamy #rafatus #analnymitoman
  • 37
@Mierny91: Oni już od trzech lat sie rozstają i Mitoman ciągle mówi że to już definitywny koniec mija tydzień dwa i Marlenka wraca. Prawda jest taka że ona jest uzależniona od niego (syndrom sztokholmski) a on od niej bo łatwa kasa wtedy jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mierny91: Trochę mnie to dziwi. Marlena mimo tego, że jest głupia (tak wiem, że ją lubisz ale sam wiesz, że inteligencją nie grzeszy) to najbardziej na świecie nie chce wracać na wieś. Można ją lać, poniżać itd. ale na na wieś nie chce i już. Pamiętam jak opowiadała, że ja w domu zamykali, zabrali tel, że jakieś koleżanki chciały ją bić etc. I co? Posiedziała bez Rafała całe 4 dni i
@Mierny91: Jego problemem jest to, że jeśli wróci do agnes to będzie pod butem. Jeśli wróci do marlenki też ma #!$%@? z każdej strony, ale ma nad nią władze i pieniądz. Sam nie bedzie strimował, bo mu sie to nie opłaca.
Jeśli Marlenka trafiła do domu. Wyciągniecie jej stamtąd będzie prawie niemożliwe


@Mierny91: I to jest zagadka, bo marlenka za każdy razem jak usłyszała, że ma wracać do rodziców, to paniki dostawała. Wspomniała kiedyś, że na wsi ma #!$%@?, bo każdy ją zna i koleżanki ze wsi jej dokuczają. A tak przechwalała się, że ma kontakty z Damianem i resztą, ktoś tak na pewno jej pomaga.
@Mr_Squno: +1 nawet zasugerowała żebym Ją przygarnął ale ja mam niestety swoje życie.
@Kamelajna: Aż taka głupia według mnie to nie jest,ale omnibusem również nie. W obecnej sytuacji gdzie siedzi u kogoś na stancji postanowiła coś zrobić i ruszyła gdzieś. Strimów nie chce prowadzić. Dlaczego ? "BO NIE" i to jest jej odpowiedź.
@Mierny91: skończy się jak ostatnio gdy rafau opowiadał jak mieszkała z koleżankami one jej robote załatwiły, a ona nie poszła na rozmowę bo miała to w dvpie i koleżanki ją wywaliły z mieszkanka