Wpis z mikrobloga

Witam, niedawno odwiedziłem was w celach dyplomatycznych, mianowicie miałem zamiar zakończyć tę bezsensowną walkę między wiskordem a wykopem. Niestety doszedłem do wniosku, że nie ma to sensu. Wasze podejście do sytuacji jest makabryczne, cały czas generalizujecie nasze społeczeństwo i rzucacie w nas obelgami. Zapominacie, że pojedyncze osoby nigdy nie odwzorowują całości, lecz sami używacie tego argumentu, gdy atakowany jest wykop. Wykreowaliście sobie o nas opinię na podstawie paru osób, na przykład Moniki. Od paru dni również ostro spinacie się o sprawę Telefonicznego Terrorysty, który udziela się na serwerze od niedawna. Osobiście nie popieram tego, co on robi, niektórzy diskordowcy patrzą na to inaczej, ale mniejsza z tym. Nie powinniście zażaleń kierować do całego diskorda, tylko do jednej osoby, która za te telefony jest odpowiedzialna, inaczej wszyscy porządni również dostają rykoszetem. To po prostu jeden z przykładów waszego generalizowania. Można powiedzieć, że "wykop" też ma swoje za uszami i dużo nagnoił w uniwersum, ale to stwierdzenie nie ma sensu, odpowiedzialny nie jest "wykop", tylko niektórzy użytkownicy wykopu. Następna sprawa, mamy proporcjonalnie tyle samo toksycznych użytkowników co wy, no niestety, ale każda internetowa grupka musi ich mieć. Na podstawie właśnie tych toksycznych ludzi wy kreujecie sobie o nas opinię. Najśmieszniejsze jest to, że osoby z #kononowicz do nas przychodzą, zaczynają robić #!$%@?, a potem screeny z tego #!$%@? powoli lądują na tagu sugerując, że to właśnie MY tak się zachowujemy. Wstawiacie zdjęcia tylko fragmentów różnych kłótni, pomijając całą resztę. To tak jakbym podlinkował parę postów Orzecha, Nubziora i alfonsa metodego na jakimś forum i powiedział, że tak właśnie wygląda cały hashtag kononowicz. No cóż, czarny grudzień dotyka wszystkich. Podsumowując, zostawcie nas w spokoju, ten konflikt nigdzie nie prowadzi. #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
@KononKonfident: No to by było tyle jeżeli chodzi o dyplomacje masz szczęście że jesteś posłem bo inaczej za ten nick to na palu byś już dyndał że co? sugerujesz że prezydent jest jakimś tam konfidentem? jak on od malenkości męczennikiem bożym jest i ten wiskord z kąd on jest z resztą i tak będzie wywąchany przez prezydencki nos
  • Odpowiedz
@KononKonfident: Z nagrań, które wyciekły z tymi pato telefonami jasno wynika jednak, że jedna z osób mających odpowiednie rangi/ przywileje mówiła tam o tym jak uchronić te rozmowy przed przeciekami i dostępem do nich aby ta popierana przez nich i jego przestępcza działalnośc zwana przez te zaburzone osoby contentem mogła się dalej rozwijać zamiast zainterweniować i takiego śmiecia z poklaskującymi zbanować. Więc kłamiesz. Był też screen z którego wynikało, ze
  • Odpowiedz