Wpis z mikrobloga

@Camilli: Z tymi guzikami to pojechałeś, książę brytyjski wyszedł z kibla i nie zapiął ostatniego guzika bo miał wywalony bemben jak typowy janusz i było mu niewygodnie, i od razu jak u przygłupiego małpującego orangutana stało się to elementem kultury elegancji noszenia ancuga.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bugzer:

widac, ze ciezko pracuje, po czym ? Po tym, że jest chorobliwie otyły? XD

Po tym, że jest brudny geniuszu. Prawdopodobnie górnicy na przerwie. Po tym ile dostałeś plusów można śmiało stwierdzić, że większość wykopków to debile.
  • Odpowiedz
@Pouty: Nie wierze, że można być takim idiotą. Wystarczyło poświęcić 5 sekund na research a dowiedziałbyś się, że ten człowiek jest wicemarszałkiem województwa.

Brudny to co najwyżej jest twoj stary.

Dziękuję za tę wypowiedź i nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Camilli: Nie wiem, czy przed wojną standardem był węzeł prosty. Byłbyś w stanie podać jakieś źródła? Ludzie w Polsce wiążą Windsory głównie przez tradycję, wynikającą z faktu, że pół kraju w swoim czasie uczyło się wiązać krawat w wojsku i jakoś tak zostało. Sam zwykle wiążę węzłem prostym (bo jest, no, prosty) albo półwindsorem, jeśli mnie fantazja poniesie. Jeszcze może kiedyś użyję podwójnego prostego przy cienkich krawatach.
  • Odpowiedz
@Camilli:
Wiesz co, jak czytam co piszesz to zalatuje to terminem fashion Fascism. Czepiasz się takiego detalu jak węzeł i kołnierzyk, które w tym wypadku są jak najbardziej akceptowalne.

Jak wpsomnailws: Łezka nie jest obowiązkowa ale zależy też zależna od materiału krawata.

Co kołnierzyka, to z taką duża głowa powinien wybrać bardziej wysoki i wąski, ale ogólnie jest ok. Węzeł jak
  • Odpowiedz