Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Dżem dobry (porzeczkowy), 07:00:01, Sobota, 28 grudnia 2019. Imieniny: Teofilii, Godzisława, Cezarego. Słońce podniesie się dziś o 08:08. Będzie oświecało nas 7 godzin i 19 minut, w zenicie znajdzie się o 11:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:27. Ciemna noc zapadnie o 16:58, ale gwiazd można wypatrywać od 16:12.

3333333333
________33
________33
________33
__33333333
________33
________33
________33
3333333333

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Włoska zupa czosnkowa


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 20
  • Odpowiedz
Witajcie, u mnie w końcu mróz i śnieg, jak narazie na autach ale od czegoś trzeba zacząć(ʘʘ) w końcu też dzień ze przyjedzie moja kobieta, po kilku dniach z dziećmi siły brak i i chyba chory jestem, mogłem się zarazić od córki w sumie ( ʖ̯) mimo mojego samopoczucia i pogody na spacer trzeba iść(òóˇ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@micke: @n1c3: @Dziesion: @wyinwidualizowany: @algus: @Sikorka2017: @Formbi: @wynalazek_one: @Pjotsze: witajcie. W końcu chłodno, znowu wolne, więc trzeba je spożytkować na odrobienie w domu, jak i uzupełnienie zapasów. Jedna smutna wiadomość - dziś na krwiodawstwie dowiedziałem się, że moja ostatnia donacja poszła do utylizacji, bo krew była za tłusta. Generalnie, mój rozrost wagi chyba zaszedł za daleko i trzeba się brać do roboty. Ale
  • Odpowiedz
@buczubuczu: Od siebie mogę polecić rower. I wyeliminowanie dziadostwa typu coca cola i inne napoje słodzone. Od 10 lat jeżdżę (ale nie wyczynowo) i popijam yerbę. Od kilku lat stała waga - 84 kg, wzrost taki sam jak u Ciebie - 181.
  • Odpowiedz
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @TomTailor100 @Pjotsze @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3

Dobry dzień, popadał śnieg dzisiaj i przez chwilę było fajnie biało, mógłby być jakieś lekki mróz to chociaż przez chwilę byłoby bardzie biało niż szaro i brązowo.

@buczubuczu ooo paniee, nowy rok nowy Ty? Powodzenia. Tak jak wspomina poprzednik, najgorsze są te wszystkie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pjotsze: @Wejszlo: tylko widzicie, tu jest haczyk. Cola mi po prostu nie smakuje, piję ją od wielkiego dzwonu, koniecznie schłodzona. Innych kolorowych nie ruszam właściwie w ogóle. Mało tego, nie cukrze nawet herbaty, którą pije namiętnie. Mam tylko niepohamowany ciąg do czekolad, potrafię zjeść 300g dziennie (i to już chore jest). No i nie mam górnego limitu tego, ile mogę zjeść, tu upatrywałbym problemu. Ale nie sądziłem, że od dwóch
  • Odpowiedz
@buczubuczu: to w sumie jak odwyk. Ja zrobiłam sobie tak, że wybrałam jeden dzień w tygodniu (sama bo najlepiej wiem kiedy są jakieś zakupy czy inne zwyczajowe okazje) i wbrew pozorom było cięzko xD jak już nie było problemu to zwiększyłam do dwóch itd. Jakbyś jednak zepsuł ten jeden konkretny dzień to nie jedz w następny, ważne żeby utrzymać zasadę. Albo zmniejsz ich dzienną spożywaną ilość.
  • Odpowiedz