Wpis z mikrobloga

@shakerrti1: cześć, chyba ci się dźwięczna z bezdźwięczną pomyliła, skarpą możesz mnie nazywać jeśli chcesz, bo pewnie jestem skrzywiona ponad normę. karpiem też być mogę, bo pewnie posiadam wiele karpich cech. jeśli nie popełniłeś żadnej literówki, hm, zależy jakie konkretnie cechy skarbu masz na myśli, jeśli chodzi o coś cennego, niepowtarzalnego, pięknego, to nie podobają mi się takie drwiny, ale jeśli to symbol zakopanego pod ziemią, bezużytecznego, to się nie obrażę
@shakerrti1: dałam plusa, taka interakcja powinna wystarczyć, bo dziś nic nie postawię ( ͡° ͜ʖ ͡°), jestem bez grosza przy duszy, a poza tym nie mogę sobie pozwolić na zakropioną niedzielę. Może w innym klubie w inny weekend jeszcze na siebie wpadniemy.
@shakerrti1: JUŻ MOMENT, SIĘ NIE ROZERWĘ

Randka dziś po południu, pójdziemy sobie na galaretkę do kawiarenki, do tej co wszyscy z potrzebą się tam schodzą, na pewno kojarzysz. Poznasz mnie po nonszalanckim sposobie poruszania się (wspomniane podrygi) oraz żółci bijącej zarówno z oblicza jak i z sposobu bycia. To ten... do zobaczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)