Wpis z mikrobloga

@mikii77: Może off-top, ale maila roku mają chyba tylko jacyś studenci-dzbany zazwyczaj z kierunków humanistycznych. Przecież nie do tego służy email xD. Wystarczy założyć forum dla roku z podziałem na kategorie, zakłada się wątki i jest porządek. Natomiast wiadomość od prowadzących do roku wystarczy przekazać staroście, a on przekazuje temat dalej do reszty - np. poprzez forum.
  • Odpowiedz
@Ogau: Fb też się do tego nie nadaje, bo ten serwis to syf, ściana śmieciowych, nieuporządkowanych wiadomości i wpisy znikają w potoku spamu. Nie da się tam nic szukać, sortować, itd. Zresztą ja studiowałem parę lat temu i fb nie był wtedy taki popularny w Polsce. No i całe szczęście.
  • Odpowiedz
@Speedy: jeżeli ktoś zarządza mądrze grupą to nie ma problemu. Prawie wszyscy mają tam konto, więc nie ma potrzeby zakładania nowych kont. Poza tym to tylko studia. Ile może być na takiej grupie informacji? Ja przeżyłem 5 lat studiów z fb i było spoko.
  • Odpowiedz
@Speedy: ta, jakieś zasrane forum, nie znam czlowieka ktory korzysta jeszcze z tych forów a fb ma praktycznie kazdy, w moim liceum to średnio 1 osoba na 150 osób nie miała fb a i tak jak potem przyszly studia to i tak zalozyla
  • Odpowiedz
@Speedy: znam masę osób z kierunków informatycznych, medycznych, technicznych i architektonicznych co mają też skrzybke mailową dla roku i korzystają z tego
  • Odpowiedz
@Nicky23: Weź #!$%@? jakaś tępa baba w mbanku zamiast wpisać mi w e-mail gmail.com napisała mail.com #!$%@? i muszę specjalnie zapoerdalac do banku w poniedziałek żeby kupić świeża wędlina jajka itd
  • Odpowiedz
@Ciemny7: broń nas boże przed takimi informatykami xD jeszcze się nie spotkałem by na dowolnym kierunku technicznym ludzie organizowali się inaczej niż na prywatnym forum, wspólna skrzynka email lub FB to tak abstrakcyjne pomysły że to chyba ktoś z AWF musiał wymyślić
  • Odpowiedz
@Ciemny7: Współczuje tym niewolnikom z twojego liceum, nie masz konta na fb to już się nic nie dowiesz i nikt nie zastanawia się ze pozwalając na taki stan rzeczy uzależniają się jeszcze bardziej.
Później będzie kwik bo Mark nie czytał o każdym użytkowniku z osobna tylko miał algorytmy które analizowały masę na pierwszy aut oka #!$%@? a później sprzedawały dalej już nie po to żeby sprzedać jakieś gowno w sklepie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Speedy: jeżeli ktoś zarządza mądrze grupą to nie ma problemu. Prawie wszyscy mają tam konto, więc nie ma potrzeby zakładania nowych kont. Poza tym to tylko studia. Ile może być na takiej grupie informacji? Ja przeżyłem 5 lat studiów z fb i było spoko.


@Ogau: Ile może być na takiej grupie informacji? Raczej niewiele. Za to na naszym forum kierunku mieliśmy pięknie posegregowane notatki, opracowania egzaminów, projekty, schematy
  • Odpowiedz