Wpis z mikrobloga

  • 38
Jprdl, jak można w dzisiejszych czasach nie ruchać. Bycie prawiczkiem w dobie tinderów i badoo jest co najmniej śmieszne, przecież tyle tam tych szmul, że głowa mała. Ale nie, przegrywy boją się wziąć sprawy w swoje ręce i poderwać jakąś na zbliżonym do siebie poziomie atrakcyjności, tylko czekają księżniczkę 8/10 która sama ich dosiądzie xD

#sex #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #przegryw #tinder
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Vinny jak się nie umiesz pogodzić z rzeczywistoscia to będziesz dalej sfrustrowanym przegrywem. Nrq
@adam-photolive
No ten płacz odnoście tego że "żadna kobieta mnie nie chce" jest w rzeczywistości płaczem o "ładna kobieta mnie nie chce"
  • Odpowiedz
Jprdl, jak można w dzisiejszych czasach nie ruchać. Bycie prawiczkiem w dobie tinderów i badoo jest co najmniej śmieszne, przecież tyle tam tych szmul, że głowa mała


@kurd3: Tam jest kilkakrotnie mniej płci damskiej niż męskiej.

Ale nie, przegrywy boją się wziąć sprawy w swoje ręce i poderwać jakąś na zbliżonym do siebie poziomie
  • Odpowiedz
  • 8
@kurd3 no raczej że tak, jestem prawikiem.

Ale nie zmienia faktu, że puszczalskie dziewczyny nie mają prawa mówić że zaruchać jest łatwo. Bo nawet do grubej lochu jest 10 chętnych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Medyc a po czym stwierdzasz, że jestem puszczalska? XD
No nawet do takiej jest kilku chętnych, ale nie będą to chady 9/10 tylko jakieś mariusze zbliżone urodą do niej więc wszystko się zgadza
  • Odpowiedz
@kurd3: niczego nie wyolbrzymiam, 35 lvl i 0 związków na koncie, a na tinderze miałem 0 par. Zresztą gdyby twoja teoria była prawdziwa, to by nie były potrzebne takie strony jak roksa, a sądząc po cenach tych usług, to ta branża ma się dobrze.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Vinny weź sobie poprzegladaj męskiego tindera to zobaczysz, że nawet taka grubsza laska jest atrakcyjniejsze od przeciętnego kolesia tam
  • Odpowiedz