Wpis z mikrobloga

#returning #gothic #gothic2

Gram w Gothic 2 Returning 2.0 i mam problem z dołączeniem do Gildii Złodziei. Mianowicie czekam, aż Kardif da mi informację, że mam się spotkać z Atyllą, ale jakoś nie chce tego zrobić.

Mam zrobione:
Nagur opylił paczkę, którą mu dałem jako fałszywy posłaniec. Podzielił się ze mną łupem. Przyniosłem śmierdzącą notatkę Halvorowi. Z Rengaru dogadałem się, że odda mi połowę kasy. 50 złota oddałem Jorze. Wszystkie 3 questy mam oznaczone jako zakończone. Nie należę do żadnej z głównych gildii, natomiast jestem w gildii kupców i jestem kowalem u Harada.

Jakieś pomysły co jest nie tak?
  • 22
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hooyvdoope Już raz to zrobiłem, odesłał mnie wtedy do Nagura i u niego już zrobiłem to zadanie. Spróbuję wykupić jeszcze jakieś info u niego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shishu No mogę, pytanie czy wtedy będę miał możliwość wykonać resztę zleceń typu krwawe puchary, czy po prostu na mój widok Casia i reszta będą chcieli mnie zabić?
  • Odpowiedz
  • 0
@Candy A to nie jest tak, że Atylla przychodzi właśnie Cie zabić za sprzedanie kumpla, a reszta Ci pogratuluje wygranej w starciu z nim?
  • Odpowiedz
Nie wiem jak w modzie, ale w oryginale
- Sprzedajesz np. Rengaru i zyskujesz klucz od Attyli (Atylli?) po zabiciu, i dołączasz do gildii.
- Robisz wszystkie trzy zadania i zapraszają Cię do kanałów.
  • Odpowiedz
@Candy: Z tego co się orientuję, to w Returningu da się dołączyć do Złodziei zabijając Atyllę, ale chyba trzeba mieć ileśtam retoryki żeby ich potem udobruchać, bo będą obrażeni. Ja zawsze dołączałem metodą pokojową. Grasz w zwykłe 2.0 czy AB?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bromatologia @korgorusz @Tami
Dobra już znalazłem co jest nie tak. Okazało się, że nie dokończyłem rozmowy z Rengaru. Quest jest zakończony, ale trzeba było jeszcze powiedzieć mu "powinienem cię oddać straży". Rengaru nam podziękuje i wtedy Kardif umawia nas na spotkanie.

Trochę to nieintuicyjne.
  • Odpowiedz