Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:00:00, Piątek, 27 grudnia 2019. Imieniny: Jana, Żanety, Maksyma. Słońce podniesie się dziś o 08:07. Będzie oświecało nas 7 godzin i 19 minut, w zenicie znajdzie się o 11:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:27. Ciemna noc zapadnie o 16:58, ale gwiazd można wypatrywać od 16:11.

______444
_____4444
____44_44
___44__44
__44___44
_44____44
4444444444
_______44
_______44

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
SZYBKI MAKARON z serem burrata


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 30
@micke: @Dziesion: @HyperXBang: @Formbi: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @mdphp: @algus: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Wejszlo: @Pjotsze: @buczubuczu: @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @wynalazek_one: @bolorollo:

Dzień dobry wszystkim, kto dzisiaj pracuję ze mną ? Kto się leni ? Na szczęście tylko do 13 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ah wracam do pracy bawcie się, bo pewno długi weekend macie:

https://www.youtube.com/watch?v=0J2QdDbelmY
@micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesion, @Rudalke, @unizony_czlonek, @bolorollo, @slabehaslo, @MalaGlupiaMiejscowosc01, @wynalazek_one, i reszta ()

Skleroza jednak nie boli, myślałem, że się wczoraj z wami witałem a tu jednak nie xD Powiadomienia jak zawsze przychodziły więc nawet tego nie zauważyłem. Ewidentnie mózg zamieniłem sernikiem i kutią ( ͡°( ͡°
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3
Dzień dobry! Święta, święta i po ptokach!

@Formbi Zdrówka i 200 lat! Najlepszego
Dzisiaj odpoczywam po wczorajszym zakończeniu świiąt. Żona wiozła nas do domu. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
wynalazekone - @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalow...
@micke: @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @Wejszlo @TomTailor100 @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @wynalazek_one @slabehaslo: Siemanko wszystkim!

A na dziś, odrobina rocka psychodelicznego ze Szwecji. Aż trudno mi uwierzyć, że poznałem ten kawałek jakoś przez przypadek w roku premiery płyty, z której pochodzi. 15 lat minęło nim się obejrzałem ;-)
Pjotsze - @micke: @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Sta...

Hejka. Święta, święta i po świętach. Czekam na kaca, ale mam niecny plan: otworzyć piwerko i oszukać przeznaczenie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Święta w 2019 roku uznaję za udane. Dzieciarnia zadowolona, pogadane z rodziną i znajomymi, pojedzone i popite. Jedyne co, to dobry znajomy nie mógł wpaść. W pracy miał zgłoszenie o samobójcy na torowisku i musiał jechać szukać trupa bez głowy- taka robota (typ zostawił list
@micke: @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @TomTailor100 @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @wynalazek_one @slabehaslo: @bolorollo

Dobry dzień, strasznie ciężko mi było wstać ale o dziwo wyspałam się jak nigdy. Koleżanka mi pisze, że nasz współlokator to typowy synek mamusi i nie potrafił nawet się rozpakować. Ku*wa będzie wesoło. Jak tam wpadnę i typ nie