Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:00:00, Piątek, 27 grudnia 2019. Imieniny: Jana, Żanety, Maksyma. Słońce podniesie się dziś o 08:07. Będzie oświecało nas 7 godzin i 19 minut, w zenicie znajdzie się o 11:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:27. Ciemna noc zapadnie o 16:58, ale gwiazd można wypatrywać od 16:11.

______444
_____4444
____44_44
___44__44
__44___44
_44____44
4444444444
_______44
_______44

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
SZYBKI MAKARON z serem burrata


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry( ͡º ͜ʖ͡º) witam Was z łóżka() Nie wiem jak za oknem, napewno ciemno¯_(ツ)_/¯ dziwne że tylko 2 tygodnie przed( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) pozdrawiam Was ciepło, życzę udanego dnia(ʘʘ)
  • Odpowiedz

Hejka. Święta, święta i po świętach. Czekam na kaca, ale mam niecny plan: otworzyć piwerko i oszukać przeznaczenie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Święta w 2019 roku uznaję za udane. Dzieciarnia zadowolona, pogadane z rodziną i znajomymi, pojedzone i popite. Jedyne co, to dobry znajomy nie mógł wpaść. W pracy miał zgłoszenie o samobójcy na torowisku i musiał jechać szukać trupa bez głowy- taka robota (typ zostawił
  • Odpowiedz
@micke: @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @TomTailor100 @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @wynalazek_one @slabehaslo: @bolorollo

Dobry dzień, strasznie ciężko mi było wstać ale o dziwo wyspałam się jak nigdy. Koleżanka mi pisze, że nasz współlokator to typowy synek mamusi i nie potrafił nawet się rozpakować. Ku*wa będzie wesoło. Jak tam wpadnę i typ nie będzie nadal wiedział jak się trzyma szczotkę do kibla to zrobię mu przyspieszony kurs. Może mnie wywalą z mieszkania ale nic mnie bardziej nie triggeruje gdy ktoś jest tak rozpieszczany. A jego siostra musi w domu zapierdzielać. XXI
  • Odpowiedz