Wpis z mikrobloga

Nigdy nie dzwoniłem do Knura i raczej nie zamierzam, ani też nie miałem okazji widzieć się z nim na żywo, ale gdybym miał okazję z nim porozmawiać, to zapytałbym go o jego "gwarę warmińską", bo sam jestem z Warmii i pokazałbym mu w słowniku gwary warmińskiej, że nikt na śmietnik nie mówi hobok i wziąłbym ze sobą mapę warmińsko-mazurskiego z podziałem na Warmię i Mazury, żeby pokazać mu, że #!$%@? Wilkowo nie leży na ziemi warmińskiej, tylko na Mazurach. Tak naprawdę, to jeszcze nikt na poważnie nigdy nie skonfrontował kłamstw Knura (i nie chodzi tu tylko o motyw Warmii ale w ogóle o jego mitomanię) z niezbitymi dowodami, bo zwykle redaktorzy lub odwiedzające go gimby boją się wejść z nim w rzeczową polemikę, żeby nie zostać #!$%@? ze stanowiska.
#kononowicz #patostreamy
  • 21
  • Odpowiedz
@el_Maestro: to jest człowiek który nie przyzna się do błędu albo ściemy tylko będzie szedł w zaparte że tak było albo się mówiło i koniec możesz sobie gadać co chcesz pokazywac mu dowody mapy itd on i tak powie swoje
  • Odpowiedz
@el_Maestro: Mariusz #!$%@? to zrobił, ale tego samego dnia pojawiła się afera cukrzycowa i konon się nie odniósł, ogólnie to tamten filmik Mariusza miał potencjał na top 5 baitow roku
  • Odpowiedz
@el_Maestro: a co tu demaskować? Każdy kto ma mózg widzi i słyszy że Konon gówno wie o Warmii xD Mógłbyś mu przedstawić tysiąc dowodów na to że się myli, a on i tak na koniec powie coś kretyńskiego, na przykład że Wilkowo znajduje się w diecezji warmińskiej więc to Warmia, uzna że ma rację i będzie miał w dupie Twoje argumenty
  • Odpowiedz
@el_Maestro: Jemu mitomania weszła już na poziom galaktyczny, wykreował sobie świat w którym wszystkie jego przekręty stały się rzeczywistością. Jeśli poszedłbyś i powiedział to jemu w twarz to by na 100% wpadł w mleczny szał i tym to by się skończyło.
  • Odpowiedz
@el_Maestro: jaki z Konona Warminin? Przecież rodzice Konona są z ostatniego rzutu repartiantów.
Lwonarda może i Polka, ale panu Bronisławowi bliżej było do Białorusina. Sam Konon ma masę białoruskich naleciałości. I to o tożsamość się rozchodzi. By nie byc Polakiem Białoruskiego pochodzenia.
  • Odpowiedz
@el_Maestro: jaki z Ciebie warmianin.Czy piles kiedys mleko z cyca krowy na polu?czy grales jako organista w kosciele w Wilkowie?czy kochasz wegiel jak matke swoja?Jaki z Ciebiec warmianin( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz