Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@byferdo: próbuj tego:
- skorka z cytryny moczona w occie (później przykładasz tą skórkę do kurzajki i zaklejasz plastrem),
- obrana połówka ząbka czosnku (jak wyżej),

Obecnie u syna stosuje wyciąg/syrop z glistnika (jaskółcze ziele) z Rosji kupiony na allegro. Jesteśmy w 2 dniu kuracji, mam nadzieję że to pomoże. Śmierdzi aż cofa i wykręca pysk ale liczę ze pomoże. Niestety brodacid który zalecił lekarz nie zadziałał, powyższe sposoby również. Powodzenia.
Ja za to nie polecam podologa, wypalał mi to dziadostwo 5 razy i za każdym razem odrastało a kasa leciała coraz większa, zaczęłam to leczyć sama 2 tygodnie temu vericaustem i wyglada na to że na razie działa lepiej niż specjalne lasery i tinktury od podologa
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@konstelacjaniesamowitosci: wiem że wątek stary ale może komuś się przyda kto tu wejdzie. Mi też nic nie pomagało, dopiero wypaliłam w szpitalu u chirurga, pod znieczuleniem, na NFZ. Nic nie bolało, dopiero później jak zaczęło się goić ale wystarczy psikać octeniseptem. Z domowych sposobów to można spróbować verisaust albo wymrozić Vertixem. Jak to nie działa to tylko do chirurga wypalić i to jak najszybciej bo to się roznosi i zaraża innych.
@paruweczka poradziłaś sobie w końcu? Odkopałam temat, bo moja córka lvl 3 ma na zgięciu palca. Z zalecenia smarowaliśmy brodacidem, dziś jest drugi tydzień a jej się to powiększyło i jakby mięso z tego wychodziło, kiedy ściągnęłam te biała powłoczke brodacidu. Mało zawału nie mam. Jutro idę do lekarza ale pytanie czy u Ciebie też tak wyglądało kiedykolwiek?
@paruweczka tak, nawet derma to zalecił. Kurcze niestety ma to na dłoni. Mieliśmy dziś iść ale nie mogłam się dostać, póki co zrobił się strupek i psikam ostanisepten. Może po niedzieli się uda pokazać lekarzowi.