Wpis z mikrobloga

Jakąś spoczko gra przeglądarkowe, żeby wejść z dwa razy dziennie i coś tam porobić? Tematyka obojętnie. Grałem w plemiona, trawiany, Gladiatus, shake and fidgets, o wampirach takie popularne, o byciu obywatelem miasta takie popularne (to bym jeszcze może popykal, nie pamiętam nazwy)
#gryprzegladarkowe
  • 30
@kumkumrere: sprawdzę,
@tnorek: sprawdzę też,
@Trique: no OGame też wiadomo, the crims chyba najlepiej wspominam, nawet tam top 100 w jakiś sezon się udało być przez chwilę, ale to ostro się grało już, z poradnikami jakimiś,
@igrek97: nooo, tak jakoś siedzę i klikam na tym tel to gadam coś tam bym pokklikal w grze, pokminil chwilkę nad taktyka jakąś i wrócił jutro do niej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miglancu: ja generalnie od dłuższego czasu tylko w clickery gram, ale nie powiem, że do plemion bym wrócił ( ͡º ͜ʖ͡º) niezapomniane czasy, jak się całą noc wiosek pilnowało
@Norskee
Ostatni raz w to grałem chyba w gimnazjum, ale z tego co pamiętam jak już się było bardziej rozwiniętym to wchodziło się raz na jakiś czas sprawdzić czy wszystko się dobrze kręci i czekało na zakończenie budowy lub surowce