Wpis z mikrobloga

Koledzy i koleżanki w #uk ktorzy są zadowoleni z tego czym się zajmują zawodowo.

Napiszcie proszę co to takiego, oraz w skrócie jakie warunki trzeba spełnić żeby zacząć się tym zajmować.

Myślę że to ciekawy temat, i wiele osób może zainspirować.
  • 14
@peszmerd Robię to cały czas ale niestety nie udało mi się i nie uda zrobić z tego zajęcia full time. Musiałbym iść w mobilne usługi a nie bardzo mi się chce w to bawić. Zostały mi dwie opcje:

- Kierowca na C bo mam prawko
- Praca na lakierni przy polerowaniu lakieru ale musiałbym iść z 2tyg się gdzieś podszkolić i wtedy uderzyć za praca której tutaj w Doncaster niewiele w takiej
@Kuba_prezes manager produkcji w firmie robiącej personalised gifts. Własne sklepy online jak i bycie dostawcą dla innych firm. Photoshop, obsługa laserów CO2, fiber, sublimacja, piaskowanie, grawer manualny. Wszystkie z tych umiejętności nabyłem już pracując tam. Jak się dostałem? Zbieg okoliczności. Z zawodu technik elektronik, szukałem jakiejkolwiek pracy, techniczna zawartość mojego CV przyciągnęła uwagę mojego szefa i tak oto.od zwykłego pomagiera do managera w 3 lata. Pracuje tam już 7.
@Kuba_prezes programista, studia (nieskończone) i trochę doświadczenia w Polsce. Początkowe problemy ze znalezieniem pracy głównie przez problemy komunikacyjne i szukanie pracy na odległość - jestem w Szkocji.