Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kliko: a tak w ogóle mam pytanie z ciekawości. Czy nie przeszkadza ci to, że jak wrzucisz zdjęcie na wykopa to nie masz nad nim żadnej kontroli?
  • Odpowiedz
@Kliko: Chodzi o to, że z tego co się dowiedziałem niektórzy uważają, że to, iż wrzucą zdjęcie na wykopa nie znaczy, że automatycznie się zgadzają na powielanie w inne miejsca. Przez takie przekonanie zapewne teraz na mistrzowie.org zamazują oczy, tak jak tutaj.
https://mistrzowie.org/708452
Moim zdaniem to zupełnie niepotrzebne.
  • Odpowiedz
@sketel: Ale po co spamujesz tym każdemu pod #pokazmorde? Co cię to obchodzi, że ktoś wrzuca tu swoją twarz?

niektórzy uważają, że to, iż wrzucą zdjęcie na wykopa nie znaczy, że automatycznie się zgadzają na powielanie w inne miejsca.


No i oczywiście mają rację. Myślisz, że możesz sobie legalnie wziąć zdjęcie np. jakiegoś CEO z LinkedIna albo Facebooka i wykorzystać ja, jak ci się podoba?
  • Odpowiedz
Myślisz, że możesz sobie legalnie wziąć zdjęcie np. jakiegoś CEO z LinkedIna albo Facebooka i wykorzystać ja, jak ci się podoba?


@Kliko: Myślałem, że tak jest i z tego, co zauważyłem tak uważa sporo osób robiących #pokazmorde Czy osoba robiąca #pokazmorde na tak dużym portalu nie staje się automatycznie osobą publiczną? Dlaczego zrobienie mema z Milionerów jest legalne, a mema z #pokazmorde już nie?
  • Odpowiedz