Wpis z mikrobloga

@wujekwichura: zegarki, które mi się podobają są zazwyczaj dostępne przez internet i ciężko je wcześniej przymierzyć. Przy tym zegarku od początku miałem wątpliwości, czy będzie pasował, ale chciałem go kupić też dla tego, żeby określić maksymalne wymiary, które jeszcze wyglądają ok. Ten ma służyć jako codzienny czasomierz, w luźnym stylu. Myślę, że przy kolejnych nie będę szukał większych niż 40mm.
recc - @wujekwichura: zegarki, które mi się podobają są zazwyczaj dostępne przez inte...

źródło: comment_Xx1IkKFv7kPkFVr8LmepgpWkkMoy3Q1m.jpg

Pobierz
@recc: z tej perspektywy wygląda już spoko, nie jest za duży. Chociaż z mojego punktu widzenia, to już jest maks przy twoim nadgarstku. Zresztą teraz i tak wielkie busole przestają być modne.
@ArchDelux: też dla tego, bo drugim powodem było to, że po prostu mi się podobał
@skurvol_Dominik: minutowa i godzinowa są jeszcze ok, ale wskazówki chronografu żyją własnym życiem. Dla mnie gorsze jest to, że chronograf ma zakres tylko 30 minut. Wolałbym dokładność do sekundy (zamiast do 0,2s co i tak wydaje się mało realne), ale np. 12 godzinny zakres pomiarowy. Dużo bardziej użyteczne rozwiązanie.