Wpis z mikrobloga

Jak tam wigilia? Bo ja wstaje z kolan.
Firma, której jestem właścicielem i która do niedawna bez problemu przynosiła dochody na poziomie 25.000zł dzisiaj przynosi straty. Wszystko za sprawą mojej jeszcze żony, ukrywającej sie pod nickiem Akinom88, NIEKONWENCJONALNEJ, z którą to są koleżankami i ADOLF_HODLer, który już dawno miał mnie #!$%@?ć. Sama Monika, która jest matką moich dzieci przyznała, że poprosiła Macieja z wielką pałą aby wysłał do mnie takie wiadomości zebym #!$%@?ł z kraju. On sam dzisiaj też mi to napisał. Dodatkowo typ napisał mi, że z telefonu na słupa zadzwoni do mnie z prośbą o usługę elektryczną a kiedy wejdę do domu to zostanę połamany. Z tego powodu nie odbieram telefonów od nieznanych numerów i nie mam pracy a zlecenia mam tylko z polecenia.

Zmuszony zawieszeniem firmy nie mam na alimenty. Moja jeszcze żona zapomniała jak #!$%@?łem za 2500zł i stać nas było utrzymać 4 osobową rodzine, dzisiaj w sądzie przedstawia wydatki na 3 osoby w kwocie 3800zł a nie są to jeszcze wszystkie wydatki. Licząc te wydatki ze swoją prawniczką pomyliły sie na kwotę około 700zł. Tak prawdziwe są te koszta utrzymania rodziny.
Dobrowolnie płaciłem 1100zł na dwójkę dzieci i proponowałem, że zajme sie synem jeśli ona pojdzie do pracy.

Obecnie ma 32 lata i staż pracy około półtora roku biorąc pod uwagę L4 na symulowane choroby oraz ciążę w tym jedną dyscyplinarke. Ma 70kg nadwagi, wieczne pretensje o wszystko i jeszcze ja mam ją utrzymywać?

Jak zapytacie czy miałem klapki na oczach to tak, miałem. Jak wrzucisz żabę do garnka zimnej wody i będziesz powoli podgrzewać to żaba ugotuje się we wrzątku i nie odczuje tego.

Od stycznia do marca z konta bankowego zniknęło prawie 30.000zł a kiedy zrobiłem o to awanture to zaczęły sie oskarżenia o pobicia z mojej strony. Przed sądem pokazała rachunek bankowy od kwietnia, bo w kwietniu już wyczyściła konto.

Obecnie w mieszkaniu którego jestem współwłaścicielem zmieniła zamki.
Wielokrotnie blokuje mnie u córki w telefonie i nastawia ją przeciwko mnie. Nagrania te wrzuce na wykop. Udowodnie wam jak prosi mnie o wybaczenie i że wycofa ostatnie pobicie gdzie zabrano mnie na dołek. Na nagraniu zaczęło sie od awantury kiedy niespodziewanie wpadłem do domu a tam córka lat 8 i syn 1.5 roku same w domu a mamusia #!$%@? wraca w nocy. To między innymi powód zmiany zamka bo boi sie, że jeżeli znów zastane dzieci same to wezwe policje.

Tak sie boi o utrate dzieci że od córki z telefonu pisze do mnie wiadomości jako moja córka.

Kiedy jestem po dzieci to celowo prowokuje różne sytuacje, drze sie, że mam w ręku gaz i zebym go nie używał oraz, że narażam dzieci na niebezpieczeństwo. Jako chodząca oaza spokoju ostatnio #!$%@?łem jej mój pożyczony dla niej telefon przez te prowokacje, które nagrywa dla niekonwencjonalnej Asi a ta później miała co publikować na wykopie.

Wracając do firmy, firma zostaje zawieszona a ja jestem bez dochodów bo boje sie o swoje życie i zdrowie. Zgadnijcie kto mi wyrówna straty, od księgowej wezmę dochody za cały rok, gdzie żaden miesiąc nie schodzę poniżej 20kzł, dodatkowo myślę jeszcze jakby ich mocniej ukarać, np prace społeczne przy osobach niepełnosprawnych, które były ofiarami przemocy. Tutaj zasięgne porady.

Ale nie odpuszcze choć miałbym brać kredyt na prawnika.

A tutaj przykład, że zostawia dzieci same i wychodzi do koleżanek.

#rozwodzarzutki
Z.....e - Jak tam wigilia? Bo ja wstaje z kolan. 
Firma, której jestem właścicielem i...

źródło: comment_OTUMSFZwNwHk4qaDs8z2dglx2hqdLy4m.jpg

Pobierz
  • 38
Ale chorzy ludzie, przecież oni powinni się srogo leczyć. Co do tego gościa co Ci grozi ciekawe co Sławek na to Powie jak dotrze do niego screen z waszej rozmowy. Zbieraj wszystko I wysyłaj do osób, których to dotyczy, jak poczuje że mu dupa płonie to się opamieta.
@Zarzutkakke