Wpis z mikrobloga

aby uratować dzieci tego małżeństwa, rozkręćmy aferę na dużym polskim portalu społecznościowym, aby dzieci szybciej się dowiedziały co robią rodzice

publikujmy publicznie zdjęcia twarzy, wszelkie możliwe linki do profili i filmów
myślę że plan brzmi rozsądnie

pomóżmy tym biednym dzieciom zboczeńców!


#afera
  • 32
  • Odpowiedz
@spere Wykop to jakieś zbiegowisko największych życiowych przegrywów i zawistnych frustratow. Lubią gnoić innych ludzi, żeby przez chwilę poczuć się trochę lepiej. I chodzi wyłącznie o to.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@spere: Nie wymagaj logiki od tych #!$%@? przegrywow ze stulejkami z iq 50 :D dla dobra dzieci rozdmuchamy afere zeby kazdy sie o niej dowiedzial xDD tutaj serio siedza jakies niedojeby
  • Odpowiedz
  • 0
@spere kto im kazał brać w tym udział? Czy jak ktoś wrzuca nagie zdjecia to zawsze zgłaszasz do usunięcia bo ta osoba może mieć dzieci? Sorry ale jeśli, ktoś to robi swiadomie i bierze za to kasę, to bierze za to odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
kto im kazał brać w tym udział?


@piczu: ja niczego nie zgłaszałem, bo mój wpis jest o czymś innym: o wątku biednych dzieci tego małżeństwa - że jakoby wykopki nagłaśniają działalność rodziców, rzekomo dla dobra dzieci, które się dowiedzą strasznej prawdy o nich xD

tym #!$%@? sposobem dzieci szybciej się dowiedzą, i
  • Odpowiedz
  • 0
@spere no tak, ale każdy kto bierze w takim czymś udział robi to świadomie, skoro ktoś bierze udział w takim filmie to chyba po to żeby go inni oglądali? I chyba nawet go to podnieca. Więc w czym problem?
A każde dziecko poniekąd jest obciążone tym co jego rodzice robili kiedyś..
  • Odpowiedz
@DzonySiara: tu co 2 minuty powstaje nowy wpis w tagu o tym, czyli od 2 dni kilkaset,
i czy ja daję ich dane? zdjęcia? linki? i czy się pluję że moderacja śmie takie wpisy usuwać?
  • Odpowiedz
@GrammarNazi wiadomo, że chęć kręcenia akcji jest wynikiem ogromnych problemów rodzinnych/życiowych. Każda jednostka pielęgnuje w sobie mniejsze lub większe zaburzenie psychiczne, nie zdając sobie z tego sprawy. Zdrowi ludzie się tak nie zachowują. Jak sobie zdasz z tego sprawę, to będziesz im po prostu współczuł. Problem w tym, że próbują nadrabiać swoje braki zachowaniami, które wpływają negatywnie na życie innych.
  • Odpowiedz
@spere: Ale o co Ci chodzi. Dzieciom bezie na pewno lepiej z kuratela mopsu albo lepiej jak ich odbiorą rodzicom co niektórzy postuluja. Albo jak ojciec straci pracę. To na pewno im pomoże. #!$%@? ze pomijając odpaly starych i ich nietypowe relacje małżeńskie to wyglądają na szczęśliwa rodzinę. Można potępiać po cichu, Ale nie lepiej niech wszyscy się dowiedzą. Jak wejdzie mops i powiemy panie generale jeden z żołnierzy patrzy
  • Odpowiedz