Wpis z mikrobloga

@Damianus: Dodam od siebie, ale to pewnie wiesz, że mimo iż na SD2Vita masz całą bazę gier, na karcie starej (tej 4GB) możesz wrzucić romy/hb/isosy do emulatorów czy Adrenaline. Ja posiadam 256GB Samsunga + 16GB kartę, szkoda mi szukać kupca i sprzedawać tej szesnastki ;)
@Damianus: Ups, nie możesz robić downgrade? Ja jak dobrze pamiętam siedzę na 3.60, ale dawno Vity nie odpalałem. Właśnie się ładuje i robię upgrade plugsów i softu przy okazji.

(Yep, dużo czasu spędzam nad czytaniem neta, a mało nad grami, a potem sprzęt się kurzy >D).
@Damianus: Aa, co do jPKG, to też masz NoPayStation które działa w ten sam sposób, tylko że na PC'eta. Potrzebujesz też jakiegoś pluginu którego nazwy nie pamiętam który pozwala na granie w gry z softu wyższego niż 3.60 na 3.60 (z mojego odczucia tylko gry się dłużej na początku ładują ale mówię o tych które nie działały wcześniej przez właśnie brak kompatybilności z 3.60).

Potem może Ci coś pomogę.
@HoshiYamazaki: No właśnie będę musiał pomyśleć nad downgrade chociaż do 3.72 (ostatnia wersja na którą jest Adrenaline) bo na ten emulator można wgrać pluginy do GTA z PSP na obsługę prawego analoga.