Wpis z mikrobloga

Jak nie nienawidzę świąt....zostałem skopany i dostałem 2 razy w nos, aż jucha mi poszła...na dodatek gdzieś w domu zgubiłem okulary...#!$%@? w dume temu wszystkiemu, następne święta spędzam sam. Na tyle dobrze, że nos mam w sumie cały....Jeden wielki #!$%@? w zupę świętom....#!$%@?ć to
  • 9
Jak nie nienawidzę świąt....zostałem skopany i dostałem 2 razy w nos, aż jucha mi poszła...na dodatek gdzieś w domu zgubiłem okulary...#!$%@? w dume temu wszystkiemu, następne święta spędzam sam. Na tyle dobrze, że nos mam w sumie cały....Jeden wielki #!$%@? w zupę świętom....#!$%@?ć to


@Adamcio99: xD
Się smiejcie, a ja nie wiem nadal za co doatałem od gościa co waży 60 kg więcej, ma bary większe niż ja i jego bicepsy są większe niż moja głowa...non stop żartoliśmy i tski #!$%@?...
@Neil_Edwin_Michael: U mnie była siostra, szwagier, brat, szwagierka, przyjaciel rodzeństwa ze swoją żonką. ( dzieci nie liczę). A ich przyjaciel bierze do żylnie #!$%@? wie co, żeny mięśnie miał większe..plus dużo wódki to mu #!$%@?ło...gość ma ponad 35+ lat a ja 20...co to #!$%@? cu się #!$%@?ło. To na dziwkach mnie lepiej traktowali
@r4do5: Gdybym tylko wiedział...On ze mnie żartował a ja z niego, ale nie na tyle, by obrażać rodzinę, czy coś w ten tegens. On mówił, ze mnie lubi, a ja jego. Nagle wstał i mnie z krzesłem powalił na ziemię. Jebnął mnie w nos, a potem t4ochę skopał. Potem jak szedłem do łazienki do znów od niego dostałem w nos. A to #!$%@? byk w porównaniu do mnie...