Wpis z mikrobloga

jak sobie policzyłem że wkład własny na swoje mieszkanie przy obecnych zarobkach będę miał dopiero w wieku 30 lat to się #!$%@?ć idzie w tym państwie

a co dopiero bachora po drodze zrobić
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kerim_mirek: Wszystko zależy od perspektywy. W moich okolicach tylko bogaci wynajmują- bardziej opłaca się wziąć krechę na mieszkanie bo finalnie wychodzi kilka stów więcej niż miałbyś wynając, a spłacasz sobie kredyt za nieruchomość którą po kilkudziesięciu latach albo sprzedaż albo oddasz dzieciakom. Zwykłe budowanie kapitału, dla mnie wynajem to palenie forsą w piecu.
  • Odpowiedz
@Dalamar: panie, przed 30stka to ja chcę mieszkanie za gotówkę kupić. Saksy to profit i nie słuchaj tych co będą Ci mówić że za granicę to wyjeżdżają nieudacznicy. Zmarnujesz parę lat życia, #!$%@? trochę, ale później kiedy Twoi znajomo się martwią stopami procentowymi, kryzysami i innym gównem Ty sobie żyjesz na swoim i martwisz się jedynie żeby Ci starczyło na prąd i jedzenie.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan poczucie bezpieczenstwa? Mam w rodzinie przypadek, że janusz #!$%@? z mieszkania rodzine z małym dzieckiem i #!$%@?.
Masz miesiąc żeby się zorganizować.
Cała ta sytuacja mieszkaniowa rujnuje w polszy demografie. Ale milosciwie nam panujący jebią temat i niszczą gospodarkę rozdawnictwem pod płaszczykiem dbania o patoelektorat.
Bolzga to nie kraj dla normalnych pracujących ludzi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz