Wpis z mikrobloga

@paruwczanbiedronki: biorąc pod uwagę, że czas dobierania się w pary i pieprzenia się jak króliki w każdym kącie mieszkania już przeminął w tym wieku to #!$%@? powiem ci tak średnio bym powiedział

wykopki to se mogą tak #!$%@?ć, że laski lecą na starszych i że po 30 to facet nabiera na wartości
ale #!$%@? facet normik z sukcesami i obyciem a nie wykopek piwniczak co nawet nie wie jak się w
@Dalamar
Jeżeli nie masz perspektyw lub układów na zarabianie dobrych pieniędzy to się zamęczysz w tej Polsce.
W Polsce zostają osoby rodzinne lub sentymentalne (chodzi na ryby, na grzyby, ma swoje żelazne zwyczaje czy mecze swojej drużyny).
Jeżeli chcesz coś kupić droższego typu mieszkanie czy super samochód to najzwyczajniej szkoda życia na zbieranie w Polsce kasy zarabiając 3 czy 4 tys zł.
W Polsce się żyje i cieszy innymi rzeczami ale nie
@Szejker-Szejker
Ogólnie jeżeli pracujesz w sklepie, na magazynie czy przysłowiowe słabsze prace to jest po prostu bez sensu. No wyjątkami są osoby którym brak kasy nie przeszkadza bo cieszą się innymi rzeczami.
@Meelek uwazam ze każdy jest kowalem swojego losu i widać to w większości w szkole. W tym roku poszedłem do liceum po podstawowce i mialem tam osoby które miały kompletnie #!$%@? na nauke, (krk here) nie przeszkadzało im ze pojda na drugi koniec miasta do szkoły. Poznuej takie osoby płaczą ze zle w liceum, ze nie uczą, #!$%@? matematyke, fizyke, chemie, a na początku jest "fajna szkoła, bo się uczyć nie trzeba
@Dalamar zrobienie i utrzymanie dziecka to najmniejszy problem :) kupno mieszkania na kredyt w wieku 30 lat to też nic nadzwyczajnego. Rób swoje po prostu, staraj się rozwijać, zarabiać jak najlepiej i będzie ok. Nie wiem, ile masz lat, ale raz dwa ci zleci do tej 30ki, a może już w wieku 28 lat będziesz mógł kupić mieszkanie.
@Szejker-Szejker
Tak tylko w ten sposób ludzie się dyskwalifikują będąc totalnie niedojrzali emocjonalnie itd.
Nawet jeśli wszyscy będą ogarnięci to w Polsce będzie jeszcze gorzej. Więc może i dobrze się dzieje.
@kerim_mirek: Wszystko zależy od perspektywy. W moich okolicach tylko bogaci wynajmują- bardziej opłaca się wziąć krechę na mieszkanie bo finalnie wychodzi kilka stów więcej niż miałbyś wynając, a spłacasz sobie kredyt za nieruchomość którą po kilkudziesięciu latach albo sprzedaż albo oddasz dzieciakom. Zwykłe budowanie kapitału, dla mnie wynajem to palenie forsą w piecu.
@Dalamar: panie, przed 30stka to ja chcę mieszkanie za gotówkę kupić. Saksy to profit i nie słuchaj tych co będą Ci mówić że za granicę to wyjeżdżają nieudacznicy. Zmarnujesz parę lat życia, #!$%@? trochę, ale później kiedy Twoi znajomo się martwią stopami procentowymi, kryzysami i innym gównem Ty sobie żyjesz na swoim i martwisz się jedynie żeby Ci starczyło na prąd i jedzenie.
@mroznykasztan poczucie bezpieczenstwa? Mam w rodzinie przypadek, że janusz #!$%@? z mieszkania rodzine z małym dzieckiem i #!$%@?.
Masz miesiąc żeby się zorganizować.
Cała ta sytuacja mieszkaniowa rujnuje w polszy demografie. Ale milosciwie nam panujący jebią temat i niszczą gospodarkę rozdawnictwem pod płaszczykiem dbania o patoelektorat.
Bolzga to nie kraj dla normalnych pracujących ludzi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)