Wpis z mikrobloga

Merveille Fundambu wypożyczony z A-klasowego KTSu Weszło do 1.ligowego Radomiaka. Trener Radomiaka określił Kongijczyka mianem "absolutnego fenomenu".

Zaplusuj ten wpis, a zawołam Cię za pół roku, gdy zakończy się sezon w 1 lidze. Zobaczymy czy serio Fundambu zrobił różnicę na zapleczu Ekstraklasy czy z podkulonym ogonem wróci na amatorskie boiska Warszawki.
#pilkanozna #weszlo
rales - Merveille Fundambu wypożyczony z A-klasowego KTSu Weszło do 1.ligowego Radomi...

źródło: comment_NtGGy6s9UTqAZQbk2MbfuvMKkqxBOEQ5.jpg

Pobierz
  • 52
@STL9: nie ma, widziałem go na żywo. Niczym się nie wyróżniał na tle chłopaków z IV ligowych rezerw Arki. Nie wiem jak teraz bo niby trochę przypakował, także zobaczymy. Moim zdaniem Radomiak liczy na promocje na weszło i tyle. Tzn. nie zrozumcie mnie źle, jest to ok zawodnik, niezły, ale generalnie w każdej drużynie CLJ jest ze 4 takich.
@Adams_GA: Ten sparing z Arką był jednak pół roku temu, od tego czasu chłopak trochę złapał języka, trochę przypakował fizycznie, pewnie jakieś zaległości taktyczne zaczął nadrabiać.

Wszystko zależy, czy ma w miarę poukładane w głowie. Jeśli jest, to będzie szybko nadrabiał braki i obstawiam, że Ekstraklasa będzie dla niego zbyt mała.

A jeśli po pierwszych sukcesach przyjdzie samozadowolenie, to pewnie nawet w Ekstraklasie się nie wyróżni. Bo zakładam jednak, że przy
@rales: Myślę, że to dopiero pierwszy z wielu. Zrobili sobie klub w którym będą ogrywać chłopaków z Kongo(budują tam chyba akademię) i pójdą w dalej w świat. Biorąc pod uwagę ich znajomości, to, że mają swoje media gdzie można ich łatwo promować, znajomości w branży(stoi też za tym Boguś Leśniodorski) to plan wydaje się całkiem dobrze przemyślany. Koszty względnie małe, a jak odpali jeden czy drugi to będzie z tego dobra
Wiesz, skąd przyjechali Ci czarni piłkarze do A-klasy?
– Z Afryki?
– No właśnie, skauci przywieźli ich z Afryki. A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, zmierzyć, zważyć zwinnego, silnego Murzyna i wywieźć go za ocean?
– Chyba nie.
– No jasne, że nie. Udało im się to zrobić, ponieważ wywozili tylko takich, co albo nie potrafili #!$%@?ć przed skautem albo byli największymi głąbami z plemienia i