Wpis z mikrobloga

Ktoś miał taką sytuację ? Udało mu się odzyskać konto ?
Dear Maciej,

Following a review of your account, I regret to inform you that we're no longer able to offer you our services, and that your Revolut account has been deactivated. I am sorry that this is the case, but under certain circumstances, we have to make these difficult decisions.

As of now, you no longer hold any funds in your Revolut account, as all remaining funds have been reverted back to the source from which they were originally loaded in chronological order (starting from the most recent). These funds should reach the sending bank account within 3-5 business days. Any funds that continue to arrive into your account will automatically be rejected and sent back to the sender. Your account is now permanently deactivated.

Best regards,
The Revolut Team

#revolut #banki #bankowosc
  • 20
@Megawonsz_dziewienc: Serio, niczego nie robiłem. Korzystałem z Revoluta normalnie płaciłem sobie kartą w sklepach itp. Czasem z Coinbase wykonywałem przelew na moje konto Revolut gdy sprzedawałem sobie BTC no i jeszcze dawno dawno temu gdy bawiłem się w bonusy Monese itp to wypłacałem na to konto sobie te bonusy. Nic więcej.
A czy to może być wina tego że konto zakladałem na stary dowód osobisty który wygasnął ~rok temu ? Tylko nie miałem żadnego info aby zaktualizować dowód.
@matcheek: no przelewy z coinbase były :) Najgorsze jest teraz to czy odzyskam pieniądze, bo no oni pozwracają wszystko ale czy coinbase lub inne serwisy z których korzystałem przypiszą mi te środki do mojego salda xd
@Boniekk: e tam, robiłem swojego czasu sporo ruchu na Coinbase, kraken czy co tam jeszcze miało ludzkie waluty, przewalutuwywalem sporo kasy (20k+ CHF) i fakt, dwa razy chcieli dodatkowe papiery ale ze wszystko legalne było to zero problemów.
Raz nawet bank miał jakieś dziwne zasady ze przelewy przychodzące pow 50 chf były opłaty wiec wysłałem w #!$%@? przelewów z revoluta po 49.99 xD

Cos naprawdę grubego musiałeś #!$%@?
@edgar_k: Nie wydaje mi sie bym odwalil cos grubego, to dziwne bo jeszcze o 7 rano zaakceptowali moj przelew na 15 euro do kantoru btc Luno, a poltorej godziny pozniej zablokowali xD
Odkopuje temat. Mnie tydzień temu poprosili o udokumentowanie przychodu. Wysłałem pit 37 i pare screenow. (troche olałem temat ) Ogółnie posiadam jeszcze pit 38 i inne źródła dochodu, oczywiście legalne. I dostałem jak kolega boniekk perma. Da się jeszcze sprawe wyjaśnić lub otworzyć nowe konto ?