Wpis z mikrobloga

@lezkaniebieska: magia świąt działa.. Nie, nie pokłóciliśmy się, poprostu powiedziała, że nie chce tej relacji i wogóle. A dziś pisze mi, że tęskni i chce do mnie. Więc magia magią, ale zrozumieć Was Panie to sztuka ponad wszelkie sztuki.
edit: a ja się nie odzywam, jeśli tęskni to będzie tęsknić i cierpieć bo mnie rozpierdaczyło totalnie.
  • Odpowiedz
@Cichy_Ignorant: kłótnia nie musi być oczywista ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mniejsza o to. Coś tam nie zagrało między wami i niepotrzebne słowa padły. Warto to przegadać jak już będziecie w cztery oczy. Serio. Tym bardziej jeśli nie rozumiesz takiego zachowania i skąd jej się to wzięło. Zapytaj, może jednak coś się wydarzyło, co dla Ciebie nie miało znaczenia, a dla niej tak. Rozmowa, rozmowa, rozmowa
  • Odpowiedz
@Cichy_Ignorant: szanuje za bycie niedostępnym. My od wczoraj tez zero kontaktu, zarówno z mojej i z jej strony. Po cichu myśle, ze rozstanie dobrze by nam zrobiło ale z drugiej strony trochę się cykam, mamy bardzo dużo (w sumie większość)wspólnych znajomych. Po rozstaniu mogłoby być tak, ze zostałbym sam
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: po rozstaniu zostanie mi tylko praca, bo poza pracą nie mam znajomych i jest ona.
@lezkaniebieska: No będziemy rozmawiać jak się zobaczymy, bo temat ciężki. I chyba się kapnęła, że ją unikam celowo, bo zaczęła pisać.

pamiętaj, kobiety istnieją nie po aby je rozumieć, tylko aby je kochać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tja
  • Odpowiedz