Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:00:01, Poniedziałek, 23 grudnia 2019. Imieniny: Wiktorii, Sławomiry, Jana. Słońce podniesie się dziś o 08:06. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 17 minut, w zenicie znajdzie się o 11:45 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:24. Ciemna noc zapadnie o 16:55, ale gwiazd można wypatrywać od 16:08.

8888888888
88______88
88______88
88______88
8888888888
88______88
88______88
88______88
8888888888

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Pierś kurczaka w panierce serowej


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 28
  • Odpowiedz
@algus: U mnie w kuchni nikt mnie nie #!$%@?ł, fakt, że też mam pojęcie o gotowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie lubię kuchnie chińską przyrządzać. Ale powyższy mem, myślę że palców u rąk i nóg nie starczy do zliczenia ile razy był u mnie rzeczywistością xD
  • Odpowiedz
@Daro82: dzień dobry, szerokości :) bezpiecznie wracaj do domu świętować!
@wyinwidualizowany: uwielbiam twojego łapiastego przyjaciela:) udanego dnia!
@TomTailor100: no to fajrant już I świętowanie na całego! U mnie też już wolne na następne 7 dni!
@wynalazek_one: ja właśnie wiozę swoją do domu, może twoja 'ogrzeje' się I ruszy produkcja zapachów.
@mdphp: o matko... To trafiłeś do raju proszę Pana:) witamy i wpadaj codziennie. Dzień od razu lepszy
  • Odpowiedz
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @algus @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @TomTailor100

Bry wieczór, dzisiaj późno ale zalatana jestem. Jutro w końcu będzie można dotknąć jedzenie przygotowane na święta ;D nocke zarwałam na oglądaniu wiedźmina i ciężko było mi wstać, ale czego się nie robi dla dobrego serialu.

Kurczę... zapomniałam sobie skopiować link
  • Odpowiedz