Wpis z mikrobloga

@Hejtel: dobre oceny są za: "bo to wiedźmin", "Sapkowski", "Bolzga!!! :-D" . Nie czytałem książek, nie grałem w gry, klimat mnie nie kręci. Podejście do serialu było na zasadzie - zobaczę czy się wkręcę... I się zanudziłem na śmierć, bo poza główną postacią nie znam nikogo. Chyba twórca stwierdził, że wszyscy z automatu muszą wiedzieć kto jest kim i spłycił opis postaci i wszystko co się tu na ekranie kurka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panKrzysztofKrawczyk:

Chyba twórca stwierdził, że wszyscy z automatu muszą wiedzieć kto jest kim i spłycił opis postaci i wszystko co się tu na ekranie kurka dzieje.

#truestory
Serial w ogóle nie buduje historii ani świata ani postaci. Dobry materiał źródłowy, który po prostu starczyło wziąć i zekranizować bez kombinowania został poszatkowany bez ładu o składu, spłycony, a kosztem rzeczy istotnych i ciekawych scenarzystki nawciskały jakiś niskich lotów, często
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@panKrzysztofKrawczyk: dokładnie to samo xD

Jeśli ktoś wcześniej nie czytał książek ani nie grał w gry to serial jest bardzo przeciętny.

Wysoka ocena to wyłącznie zasługa fanbojów, którzy rzucili się na premiere.
  • Odpowiedz
@Clefairy: 1 odcinek, ktory powinien byc PILOTAZOWY i wprowadzic widza :
Jakiś pająk, jakiś czarodziej, jakaś baba, Geralt nie chce się w nic pchać i tylko zamoczył. Budzi się i jednak to nie miłość, bo jednak babce coś #!$%@?ło i atakuje miasto. On ją zabija, a ona nagle z dupy mu mówi o jakiejś dziewczynce w lesie - WTF?! Dziewczynka ktorej uratowal zycie jednak nie staje po jego stronie tylko
  • Odpowiedz