Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ofizjo_pl: Moja Mama ma 61 lat i biega w maratonach, chodzi na siłownię, nie nudzi się na pewno. Jej siostra i koleżanki podobnie, bardzo aktywne kobiety . Ale jak już mówiłam, najpierw trzeba mieć poukładane w głowie.
@Floyt: >Nie po to ja cierpię od młodych lat, trzymam fason przyjmując suplementy aby nie być ramolem, albo grubą świnia po 40 z kośćmi z papieru, i biorę prace które nie zdewastują mojego życia aby ustępować kretynom, którzy swoje zdrowie zniszczyli. To ich odpowiedzialność, więc niech cierpią za swoje wybory. Ja za ich cierpienie nie odpowiadam i nie zamierzam i nie będę.

W punkt. Mimo agresywnego tonu. Dobrze, że nie widzisz
Moja Mama ma 61 lat i biega w maratonach, chodzi na siłownię,


@TrapDoor: Kudos za jej siłę.
Nikt nie umiera, dopóki nie zdecyduje o śmierci i rezygnacji z radości życia. Emerytura wyrokiem nie jest/.
Jestem bardzo prostym człowiekiem, ale wykręca mi wnętrzności kiedy słyszę jak ktoś mówi, że się nudzi. Jak można się nudzić w dzisiejszych czasach, kiedy mamy dostęp do takiej technologii. Nuda to stan umysłu, moim zdaniem.


@TrapDoor: To nie kwestia technologii. Inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi.
Na to się całe zycie praccuje nie dbając o siebie i nie dbając o przyjmowanie wapna. Koło dupy mnie interesuje że ktoś całe życie zaniedbywał zdrowie, a teraz cierpi.

Niech cierpi. Należy mu się.

Ja od kilkunastu lat liczę kalorie aby nie być grubą świnią.

Nie po to ja cierpię od młodych lat, trzymam fason przyjmując suplementy aby nie być ramolem, albo grubą świnia po 40 z kośćmi z papieru, i biorę
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Podaj mi chociaż jedną akcję gdzie mają ludzie kości jak papier, chce usłyszeć.

Nie zawsze wynika ona z zaniedbania organizmu. Może być z cegi oiza za buedbaniami.

Z czegoś coi komuś robi papier z kości, a nie opcje, co bredzusz?
Podaj mi chociaż jedną akcję gdzie mają ludzie kości jak papier, chce usłyszeć.


@Floyt: Osteoporoza to choroba która ma wiele przyczyn i typów.

Taka w której osteoporoza jest efektem niedbania o siebie to jes tylko osteoporoza inwolucyjna II typu czyli osteoporoza w wieku podeszłym. Przyczyną tutaj jest złe wchłanianie z jelit i nerek wapnia. Nie znaczy to jednak, że ten typ jest wywołany tylko przez zaniedbywanie się. Nie.

Druga sprawa to
@Kryptonim_Janusz: Ja o tym wiem, niestety nie można go ot tak dostać :). A szkoda jak #!$%@?.

Osteoporoza to choroba która ma wiele przyczyn i typów.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol

steoporoza to choroba która ma wiele przyczyn i typów.


Taka w której osteoporoza jest efektem niedbania o siebie to jes tylko osteoporoza inwolucyjna II typu czyli osteoporoza w wieku podeszłym. Przyczyną tutaj jest złe wchłanianie z jelit i nerek wapnia. Nie znaczy to jednak,
Bo nie chodzi o to komu życie bardzej anusa wybolcowało przez całą egzystencję, ale o to że ja po #!$%@? 12h ma nogach mam prawo być zmęczony. I mam równe w 100\% prawo sobie #!$%@? uśiąść bo w równych 100% płace za ten bilet, i niech mi stara baba powie że ona jest bardziej odemnie na emeryturze. po #!$%@? na placyk po zimniory.


@Floyt: Nie twierdzę, że jest inaczej. Twierdzę, że
I tak ci koło fiuta to lata, że aż cały czas mi odpowiadasz. Hipokryta xD.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Bawisz mnie, to odpisuję. Robię to za każdym razem jak ktoś sra się do mnie na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami, siedząc za ławą oburzonych i myśląc że przekona mnie do swojej świętej racji xD
Misiu różnicy żadnej nie ma, nawet zakładając że cokolwiek mi udowodniłeś (do czego nie doszło).


@Floyt: Oczywiście, że ci udowodniłem. Że gówno wiesz na temat osteoporozy i #!$%@? bzdury.

Tak ptysiu, tylko udawałes debila xD


@Floyt: Jakbyś wiedział to popularny żart występujący pod tym jak ktoś zapostuje RIP tak jak "trolling is an art" i w odpowiedzi *a art.

Robię to za każdym razem jak ktoś sra się


@Floyt:
Oczywiście, że ci udowodniłem.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Nie, to są tylko twoje urojenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbyś wiedział to popularny żart występujący pod tym jak ktoś zapostuje RIP tak jak "trolling is an art" i w odpowiedzi *a art.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Nie tłumacz swojego przydzbanienia zupełnie innym dowcipem w innej sytuacji.

Ja się nie sram. Wytykam ci #!$%@? bzdur lekarzu za dychę.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Srasz się jak nastoletnia