Wpis z mikrobloga

@TrapDoor: Najgorsze że to mem, ale jest tak bardzo prawdziwy.
Ja po kilkunastu godzinach stania w pracy musiałem się od takich starych #!$%@? odpędzać, bo bezczenie potrafiły nademną stać, i upierać się o mnie wymuszając na mnie ustąpienie miejsca.
  • Odpowiedz
@rozwichrzony_knur: Na cmentarze, i targi/place handlowe. Wszystkie możliwe autobusy w Krakowie które kursują na takich trasach zawsze są zasrane emerytami, którzy zawsze wysiadają na takich punktach.
Mnie bardziej zastanawia co oni #!$%@? dzień w dzień kupują tam. Ile razy w tygodniu można jechać na plac po chińskie skarpety.
  • Odpowiedz
@michalek_1984: Moja stara ma 72 lata, i z nudów chodzi na zajęcia teatralne, i gra w sztukach, a do tego jeszcze pracuje bo mówi że w domu to by #!$%@? z nudów dostała.
No ale racja, podejrzewam że im się po prostu nudzi. Ale jakbym miał w tym wieku być tak bardzo nieogarnięty żeby sobie nie wymyślić zajęcia, i z nudów #!$%@?ć na cmentarze, albo kilka razy po zimniory na plac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
@Floyt: Jestem bardzo prostym człowiekiem, ale wykręca mi wnętrzności kiedy słyszę jak ktoś mówi, że się nudzi. Jak można się nudzić w dzisiejszych czasach, kiedy mamy dostęp do takiej technologii. Nuda to stan umysłu, moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@TrapDoor: Nie wiem #!$%@? szczerze jak to jest możliwe. Absolutnie. Ja się nigdy nie nudziłem w swoim życiu.
Nawet jak mi telefon wysiądzie z braku soku, i siedząc w poczekalni u lekarza jest masa ciekawych rzeczy/ludzi do obserwacji, albo miliard rzeczy do wyobrażenia.
Nudzą się tylko ludzie bez wyobraźni. Abym był znudzony to musieli by mnie chyba zamknąć w małej miejscowości na 20 lat, ale nie w wiosce (bo tam jest
  • Odpowiedz
@Floyt tam się nie jedzie kupować, tylko prowadzić życie towarzyskie, życia nie znasz. Odczepcie się od tych babć, jeżdżą bo mogą. One o was memów w internetach nie robio. ( ) dożyjecie do trzydziestki, to zobaczycie, eh.
  • Odpowiedz
@Wredna_pomarancza: Mam prawie 35, i znam już aż za dobrze ból dupy z powodu nie bycia już nastolatkiem.
Ja się do babć nie czepiam, jak mi nie wiszą nad głową w autobusie :). To że mnie ciekawią ich dziwne zachowania, to inna rzecz.

tam się nie jedzie kupować, tylko prowadzić życie towarzyskie, życia nie znasz.

Też racja. Ale tej logiki też #!$%@? żywcem nie ogarniam, bo potrafią stać z godzinę przed
  • Odpowiedz
@Floyt pod płotem szybciej się plotka przenosi, a na kawie w domu to mało się dowiesz i zobaczysz. Widać, że mężczyzna! ( ͡º ͜ʖ͡º) I po co tu szukać logiki. Jeden gwałci netflixa w domu, drugi ploteczki na mieście.
  • Odpowiedz
. Widać, że mężczyzna! ( ͡º ͜ʖ͡º) I po co tu szukać logiki. Jeden gwałci netflixa w domu, drugi ploteczki na mieście.


@Wredna_pomarancza: Widać że kobieta xD. Wasze zachowania nigdy nie mają żadnej logiki, no ale przepraszam że jestem mężczyzną i umiem się nią posługiwać, i wydaje mi się że by wypadało :D

pod płotem szybciej się plotka przenosi, a na kawie w domu to mało
  • Odpowiedz
przykro mi, #logikarozowychpaskow nawet po 80 obowiązuje. ( )


@Wredna_pomarancza: Wiem, niestety. Tego się z wiekiem nie nabywa :D

Ciesz się cumplu, że babć naszych jeszcze nie ma na Mirko, to by było nielogicznie..

Dziękuję za to szatanowi.
Bo na fejsa już wchodzą czasami, i jak #!$%@?ą komentarzem, to nie wiem czy mam umrzeć z cringe, czy zdechnąć ze śmiechu.
Białogłowa choć nie znam genezy tego
  • Odpowiedz