Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 973
Obok stacji paliw na której pracuje w klatce zamkniętej na kłódki są butle z gazem, puste i pełne. O 4 rano jakieś mózgi podjechały pod owe butle, przecięcie kłódek zajęło im jakieś 20 sekund i zaczęli pakować butle do auta. Kolega zorientował się co się dzieje i krzyknął, że zamaskowane typy kradną nam butle. Kazałam mu zamknąć nas od środka a potem dzwonić na policję. A co zrobił ten mózg? Wyleciał do nich xD dostał drzwiami od odjeżdżającego samochodu i prawie został przejechany. Ja w tym czasie stwierdzając, że wybieram jednak życie szukałam kluczy żeby się zamknąć z nim lub bez niego. Skończyło się 50 ukradzionymi butlami i bólem dupy kolegi. A ja dochodzę do wniosku, że jak tu kiedyś będzie napad to zginę przez debili współpracowników, którzy wolą ratować butle z gazem niż dbać o siebie xD
#pracbaza i trochę #zalesie
  • 103
@Spajkodron3000 to sie nazywa syndrom niewolnika. Dla swojego pracodawcy taki niewolnik poświęci swoje zdrowie (często fizyczni chodzą do pracy z gorączką bo za chorobowe zabierana jest miesieczna premia która wynosi z 300zł) i życie jak w tym przypadku, zapewne gdyby udało mu sie zatrzymać złodziei to kierownik uscisnąłby mu dłoń i kazał tobie zrobić dla kolegi darmowego hot doga za odwagę.
@Zarzutkakke: łączysz parę jednak odrębnych kwestii. Nie wszystko da się wytłumaczyć poziomem testosteronu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wszystkie sytuacje w świecie mają jedną przyczynę. :)

Nie wiem, czy to jest jakaś reguła, że gdy seba ukradnie pepsi, to pracownice za nim wybiegają. Bardzo wątpię. Wątpię także, że regułą jest, że nikt nie reaguje, jak młodziak jest bity przez sebę. ¯\_(ツ)_/¯ Trudno mi zatem przeprowadzać cały wywód
@Spajkodron3000: jak to mówi giga-chad Janusz Król Korwin-Mikke - faceci są od tego, by ryzykować i być odważnymi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jednak panika to rodzaj reakcji lękowej, a twój kolega - w przeciwieństwie do Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) - do lękliwych raczej nie należy.
@adgdby aby być bohaterem nie trzeba wybiegać do kilku typów aby z nimi walczyć a na sam koniec wyłapać lepe na pysk albo kose w płuco. Osobiście zamknąłbym drzwi i przytulił mocno @Spajkodron3000 mówiąc jej, że przy mnie jest bezpieczna. Co bym wtedy podotykał to moje. Też byłbym bohaterem bo zrobiłem wszystko aby mojej koleżance ze zmiany nie stała się krzywda a butle... #!$%@?ć butle. I tak szczęście że typ jest cały.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@pawel-niczyporek: ja nie jestem lękliwa xD po czym wnosisz, że jestem? Lękliwa to byłabym gdybym się rozpłakała, zaczęła panikować albo uciekła. Ja na chłodno myślę co najlepiej zrobić i to było najlepsze co można zrobić. Zamknąć, wezwać policję i czekać. A nie zostać przejechanym przez spanikowanych złodziei. Chociaż może wtedy zostałabym bohaterem, postawiliby mi pomnik obok dystrybutora xD pocieszające.
Lękliwa to byłabym gdybym się rozpłakała, zaczęła panikować albo uciekła.


@Spajkodron3000: strach może również dyktować zachowania ostrożne. Żaden tchórz nie powie Ci - zląkłem się. Każdy powie - wybrałem rozsądek. To ładniej brzmi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co by tu nie gadać, to jednak kolo spłoszył złodziei, ty nie zrobiłaś nic. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto tu jest bohaterem?