Wpis z mikrobloga

Mirki, mam mi9 którego kupiłem sobie w kwietniu i super wszystko spoko, ale od 2 tygodni posiadam tez xs max, zrodził się problem trzeciego świata. Co lepsze? Z obu korzysta się Ok, Apple momentami mnie denerwuje bo niektóre aplikacje nie chcą działać tak jak powinny np. Yanosik. Z kolei pulsuje tym ze podczas pracy na MacBooku mogę odpisywać na wiadomości z komputera i () #apple #ios #mi9 #xiaomi #pytaniedoeksperta #problemypierwszegoswiata
  • 19
@MrXavery: Haha no pewnie ze tak, chodziło mi raczej o to, który z tych dwóch jest mocniejszy, czy to w normalnym użytkowaniu jest nie do zauważenia? Przyjemnie pracuje się na obu, stad rozterka
@notedeagle: Brak pływającej ikonki, po zamknięciu aplikacji nadal wisi gdzieś w tle używając GPSa i mówi komunikaty ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dymków z messengera nie uzywam nawet na androidzie :D
@grunge: Masz rację - aplikacja Yanosika na iOS to dramat. Non stop coś się sypie mimo aktualizacji. Dzisiaj np w trasie wyłączyła się niespodziewanie. Korzystam tylko w tle. Na włączonym ekranie był problem z płynnością ruchu ikonki i w zależności od aktualizacji z widokiem 3d, poza tym #!$%@? się po zatwierdzeniu trasy czasami. Może to już wina mojego 6s, ale żadna inna aplikacja się tak nie zachowuje.