Wpis z mikrobloga

@Just_Think_More:

W różnej skali zawsze zostawiasz ślad. Nie o każdym będzie się pisało w książkach od historii jeśli o to ci chodzi.


Nie rozumiesz. Wyraźnie pisałem o TRWAŁYM śladzie. Wskaż mi choć jedną możliwość trwałego śladu, który będzie trwał wiecznie. Nie wskażesz, bo nie ma czegoś takiego. Dlaczego? Pomyśl. Wskazówka - przyszłość ludzkości i to, co się z nią prędzej czy później
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HAL__9000:

Wskazówka - przyszłość ludzkości i to, co się z nią prędzej czy później stanie.

Wow, naczytałeś się, że wszechświat kiedyś "umrze" i teraz jesteś taki fajny, bo nic nie ma sensu i najlepiej się zabić XDD

#!$%@? to jest rozmnażanie się i liczenie na "lepszy świat" budowany kosztem czujących istot.

Kolejny, któremu wjechały srogie piguły XD
  • Odpowiedz
Wow, naczytałeś się, że wszechświat kiedyś "umrze" i teraz jesteś taki fajny, bo nic nie ma sensu i najlepiej się zabić


@Just_Think_More: Typowa, żałosna nadinterpretacja. Jeśli wstrzymanie się od rozmnażania się utożsamiasz z zabiciem się, to ty lepiej się zastanów nad sobą. Chyba że to twoje "myślenie" jest spowodowane pigułami, o których tak w kółko piszesz, to jej odstaw.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HAL__9000:

Typowa, żałosna nadinterpretacja.

Fajnie podsumowałeś chociażby swoje kolejne zdanie xD
Piguły to ty musisz brać, bo wjeżdżasz żeby na chama rozpocząć tutaj dyskusje o swoich zaburzeniach.
  • Odpowiedz
świadomość że mając teraz 25 lat wizja dajmy przykład komercyjnych wycieczek na marsa w cenie lotu do Japonii albo rozrywki vr na poziomie o którym nam się nie śniło to tylko kwestia kilku lat


@Trast: Zejdź na ziemię, człowieku, bo ze świadomością nie masz nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@Just_Think_More: Pytasz mnie, czy prawda cię boli? Siebie zapytaj, to najwyższa pora :)

Co do powodu twojej niechęci do dyskusji, to jest jeden - po prostu nie masz argumentów, które obroniłyby twoją "wizję" wspaniałego świata, którego chciałbyś być częścią.

A poza tym jak tam? Zacząłeś już zdawać sobie sprawę z bezsensu swojego nigdy niepotrzebnego życia? Bo takie ogólnie sprawiasz wrażenie uciekając od odpowiedzi. Spoko, rozumiem to. Nie jest to przyjemne,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HAL__9000:

Pytasz mnie, czy prawda cię boli?

Nie, pytałem ciebie czy prawda cię boli.

Co do powodu twojej niechęci do dyskusji, to jest jeden

Dokładnie - nie gadam o urojeniach i zaburzeniach XD i odpuść sobie te spermiarskie nagabywania do dyskusji. Kolegów tutaj nie znajdziesz.
  • Odpowiedz