Wpis z mikrobloga

@siodemkaxx: W jakich konkretnie było lepiej? Tylko nie tak, że 2014 czy coś tylko chodziarz jakąś dekadę :D

Tylko nie pisz proszę, że za PRL albo w latach 90' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krulik1208: chłopie, ty jestes strasznie niedojrzałym przerosnietym dzieciakiem xD Nie dociera do ciebie fakt, ze to co jest przyjemne nie znaczy ze jest zdrowe, do tego jak każdy wieczny bachor szczerze wierzysz że życie na tej planecie polega na robieniu tego co sie chce, frajdzie, zabawie i hehe tolerancji xD. Mozesz pisac te swoje głupotki dzieciaczka dlatego ze nad twoja głową do walki gotowe są myśliwce odrzutowe, głowice jądrowe i
  • Odpowiedz
@RubinWwa: nie do końca rozumiem o czym piszesz, ale tak. Jeśli dorwie mnie koleś który nie boi się konfrontacji to spoko, nie wiem czemu sugerujesz, że nigdy nie byłem w takiej sytuacji oraz że ja się jej boję, ale najprawdopodobniej skonczy się to tak, że albo dam mu w mordę albo on da mi w mordę xD co nie znaczy że wcześniej nie będę próbował załatwić sprawy pokojowo. Chyba że
  • Odpowiedz
  • 0
@MG78 Fakt, nie ma co nad tym dyskutować, świadomość że mając teraz 25 lat wizja dajmy przykład komercyjnych wycieczek na marsa w cenie lotu do Japonii albo rozrywki vr na poziomie o którym nam się nie śniło to tylko kwestia kilku lat () trudno to wszystko sobie wyobrazić jaki technologiczny postep nastąpi wkrótce. Temat rzeka ( )
  • Odpowiedz
@MG78: nie wiem czy w najlepszych, ale na pewno w najnudniejszych.
To, że nie musimy o nic walczyć z jednej strony mieni się jako raj z drugiej strony poniekąd jest przekleństwem.
  • Odpowiedz
Poza tym mógłbyś wytłumaczyć czemu twoim zdaniem to co przyjemne nie może być zdrowe? Że nie zawsze jest to wiadomo, ale póki ktoś sam sobie robi krzywdę to średnio mój problem. A idąc twoim tokiem rozumowania o odrzutowcach nad głowami, to tak jakbyś straszył hipotetyczna sytuacja kiedy nagle znika instytucja policji i ktoś może ci #!$%@? rodzinę a ty nie możesz tego zgłosić i jedyna opcja jest odwet albo placz. Świat tak
  • Odpowiedz
że albo dam mu w mordę albo on da mi w mordę


@krulik1208: no i tu wyszlo ze tak naprawde nie wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) on cie zwyczajnie ZABIJE. Ty myslisz ze bedzie trzeba kogos uderzyc w buzie, do twojej psychiki nie dociera sytuacja zycie-smierc, do mojej tez nie, to efekt przecywilizowania. Taki koles z Syrii czy Etiopii zna te sytuacje, jego mozg DOJRZAŁ do
  • Odpowiedz