Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@RubinWwa:

No i po co mi ten cel, skoro wszystko pojdzie do kibla?


No... Czyli problem jest z Tobą, a nie ze społeczeństwem/czasami. Każdy sam decyduje co robi i jaki ślad po sobie zostawi.
  • Odpowiedz
@Just_Think_More: Pojdzie do kibla przez obecne spoleczenstwo/czasy, serio tak ciezko to zrozumiec? Mezczyzna w 1930 roku walczyl o przyszlosc dla swoich dzieci, dzis jest ona pogrzebana pod butem miliardow imigrantow wyciagajacych lapska po nieswoje. Co zrobisz? Nic. Mozesz tylko czekac na straszliwy koniec wszystkiego co piekne, czyste i dobre.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szalonyonanista: jesteśmy zwierzętami w zoo. Nie doceniamy tego co mamy bo przychodzi nam za łatwo. Po jedzenie idziemy do lodówki, a jak się skończy to do marketu, dlatego nie mamy tego przypływu szczęscia z każdym zdobytym posiłkiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MG78: ament
za nic nie zamieniłbym obecnych czasów na te z lat 80,90 czy 00 ¯\_(ツ)_/¯ A w każdym z tych okresów żyłem, więc coś tam wiem ;)
będzie tylko lepiej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@RubinWwa: zajebista logika xD wielka szkoda, że dzisiaj nie musimy walczyć o wolność, nie? Wielka szkoda, że dzięki poprzednim pokoleniom możesz dzisiaj pisać bzdury siedząc na kiblu, zamiast dostawać strzał w potylicę czy głodować tygodniami.
I fakt, to co robisz pójdzie do kibla, bo statystycznie rzecz biorąc nic nie znaczysz. Co nie znaczy, że nie może być inaczej.
  • Odpowiedz
@Just_Think_More: Nic nie pisalem o walczeniu za wolnosc, ale nawet wtedy, dla tych w okopach świat nie staczal sie prosto do szamba, jesli zwyciezylyby Niemcy, dzieci nadal by sie smialy i bawily, pałace by stały, jesli zwyciezylyby Francuzi, dzieci nadal by sie smialy i bawily a pałace by stały, jesli zwyciezy afrykanska masa ludzka czy islamska dzicz bedzie tylko bieda, brud, cierpienie i smierc
  • Odpowiedz
@Just_Think_More: Pojdzie do kibla przez obecne spoleczenstwo/czasy, serio tak ciezko to zrozumiec? Mezczyzna w 1930 roku walczyl o przyszlosc dla swoich dzieci, dzis jest ona pogrzebana pod butem miliardow imigrantow wyciagajacych lapska po nieswoje. Co zrobisz? Nic. Mozesz tylko czekac na straszliwy koniec wszystkiego co piekne, czyste i dobre.


@RubinWwa: No zajebiscie bylo. Czytalem jakies kroniki z Londynu. Gosciu opisywal codzienne zycie, a tam - morderstwa w bialy dzien, temu
  • Odpowiedz
@loczyn: Pomylil ci sie 1830 z 1930. Poza tym - zdrowe spoleczenstwo zawsze ma kilka roznych tkanek spolecznych, w tym ekstremalna biedote, i to o dziwo, ta ekstremalna biedota to kolebka przyszlych nalepszych robotnikow budujacych potege kraju. Musicie zrozumiec, ze to co ZDROWE nie zawsze jest PRZYJEMNE. Wiadomo kazdy chce sie dobrze bawic, ale bez ponnoszenia konsekwencji
  • Odpowiedz
@MG78: @MG78: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, np dla ludzi mieszkających na terenach Jemenu to pewnie jedne z najgorszych czasów, ale wiadomo, to 3ci świat.
Z tym, że anglicy też pamiętają lepsze czasy. Tak samo jak jankesi.
Ja wolałbym żyć w epoce wielkich odkryć z oczywistych względów.

Twoim głównym argumentem dzisiejszych czasów będzie pewnie medycyna. Tylko, że nie jest wcale kolorowo, przybywa chorób cywilizacyjnych, zanieczyszczenie jest na #!$%@? poziomie,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@RubinWwa: jak już przeczytałeś mój nick to trzeba było się zastosować ;) no patrzę na te statystyki i jak to zmienia fakt, że twoje życie i teraz i 100 lat temu nic nie znaczy i nie znaczyłoby?
  • Odpowiedz
@loczyn: To poczytaj najnowsze wiadomości z Londynu, nieźle sie zdziwisz jeżeli myślisz, że to bezpieczne u cywilizowane miasto.


@azurro: Patrzylem statystyki i jest coraz lepiej. Co smieszniejsze w UK liczba ofiar terroryzmu spada, a najwiecej ofiar na koncie maja biali rdzenni lokalsi :)
  • Odpowiedz