Wpis z mikrobloga

@wojtoon:

"Hurr durr dziadostwo - kup toma forda oud wood to zobaczysz jak można fajnie cuchnąć"


jeszcze nie słyszałem żeby komuś Oud Wood komuś cuchnął, to generalnie ciekawy uniseksowy drzewny zapach

Kuźwa. Dlaczego perfumiarze tak go hejtują to nie mam pojęcia.


jest syntetyczny, jednowymiarowy i na dłuższą metę męczący

Noszę na co dzień i KAŻDA dupa go komplementuje. SRSLY każda.


niektórzy mają inne horyzonty niż to czy komplementują ich randomowe dupy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@makrel_gieldowy:
Ale dupka zaswędziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba nie stać co?

Pokaż mi JEDNĄ kobietę na świecie która powie, że oud wood jest lepszy od sosydża to dostaniesz talon na #!$%@?ę i balon. Jeszcze takiej nie spotkałem i nie spotkam, bo kobiecie prędzej spodoba się słodziak ultra male, niż cuchnąca spalenizna.

Randomowe dupy to np klientki mojej firmy które same noszą zapachy za kilka stów i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@makrel_gieldowy: @kyperinho: to typ który do wszystkiego ma jakieś ale i wąskie horyzonty myślowe, już od dawna mam go na czarno, utwierdzając się za każdym razem gdy widzę jego komentarze, że to było dobre posunięcie. Polecam zrobić to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtoon: Miałem i sprzedałem bo miałem go dosyć. Na tagu #perfumy też jest kilka różowych pasków, które zgodzą się, że jest multum ciekawszych i seksowniejszych perfum, ale trzeba mieć większe horyzonty niż ekspedientka w Sephorze.

Oud Wood do którego pijesz jest droższy, więc mówienie o cenie akurat nietrafione, zwłaszcza że na tym tagu przelało się mnóstwo droższych perfum niż designerski Dior. BTW wśród lambadziar i oskarków dominują takie marki jak DW,
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: @wojtoon: takie małe spostrzeżenie. Zazwyczaj im mniej ktoś ma do powiedzenia w temacie perfum, im mniej się zna, tym bardziej agresywny wręcz chamski jest w swoich wypowiedziach. I tym mniej rzeczowych argumentów używa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@brrrum: Fajnie, tylko ja wyraziłem swoją opinię, a jeden koleś zarzuca mi, że nie znam się ja, wszystkie kobiety jakie spotykałem, cały internet zapachowy i wszystkie wyniki sprzedaży bo cytuję

po co tłumaczyć to komuś kto ma gust równający się do tłuszczy z nosem wypalonym od taniej wódy i podrobionych fajek
  • Odpowiedz
od poczatku pachnie baitem xD_


@n_rostova: No no :D Bez takich mi tu proszę( ͡~ ͜ʖ ͡°)

ale sam zauważ, że to co innego niż kupowanie perfum na podstawie flakonu.


@brrrum: Wiem że dla nie których to dziwne podejście do tematu, aczkolwiek u mnie się sprawdza. Innego sposobu poza drogeriami online nie mam, więc pozostaje kupno na podstawie flakonu :P Kupiłem tak nie jeden perfum, męski/damski,
  • Odpowiedz
Innego sposobu poza drogeriami online nie mam,


@wojna: cumplu, w drogeriach internetowych można kupować próbki. Druga kwestia, możesz kupować od mirkow z tagu. Więc albo bait, albo się ogarnij.
  • Odpowiedz