Wpis z mikrobloga

Leczył z was ktoś zaburzenia snu? Sypiam max 8 godzin, ale to jak dobrze pójdzie. Zwykle koło 7, 6. Najgorsze jest to, że wieczorem często nie chce mi się spać, a najbardziej sennym momentem jest popołudnie/późne popołudnie. Wiadomo, że jak prześpię parę godzin popołudniu to praktycznie całą noc bez snu, a często trzeba na rano wstać. Melatonina nie pomaga. Leczył ktoś takie dolegliwości? Jakie leki trzeba przyjmować, czy są bez recepty i ile mniej więcej kosztują?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@tomekkaz a co gdy nie mogę usnąć w nocy, prześpię 5, 6 godzin, budzę się o 7 i choćbym próbował pospać dłużej to nic z tego. A potem łamie mnie spanie w godzinach 14-18. Ciężko tak nie usnąć ot tak, gdy człowiek zasypia na siedząco a energetyki na mnie nie działają. Kawa odpada, bo po łyku mam biegunkę. To nie jest tak, że ja się kładę sam popołudniu. Dziś wróciłem z
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony hahaha, cześć Mirku, jak widzisz jeszcze nie usnąłem. Nie śpię od 22-5 rano , nigdy, nie ma opcji. Chyba, że wezmę takie leki, po których śpię 24 h ( ͡º ͜ʖ͡º). Jedyna opcja to połozyc się spać o 5. Wtedy zasypiam jak dziecko i mogę spać do 15. Fajnie, że nie tylko ja tak mam.

Lekarz stwierdzil depresję utajoną, leczyłem to kilkoma lekami, żaden nie
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: mam podobnie ciężko usnąć czasem pospie 3-4 godziny i koniec najgorzej że mi się organizm ustawił na pobudkę 7:30-8 i basta a mógłbym spokojnie do 10 kimac ale ja to zarlem białko przez 5 lat także tego...
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony jak masz robotę zmianową to nic Ci nie pomoże. Będziesz się tak męczył i pewnie szybciej umrzesz. Jak masz normalną robotę tylko w dzień to sobie to wyreguluj. Po pierwsze zero kawy i energetyków. Po drugie dobra dieta bez słodyczy i jak najmniej produktów wysokoprzetworzonych. Porządny obiad w ciągu dnia, kolacja najpóźniej o 18:00 ale lekkostrawna, potem głodówka do rana. Melatonina nie działa od razu tylko z czasem, po regularnym
  • Odpowiedz