Wpis z mikrobloga

#kucyki vs #starwars ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Było to przewidywane i stało się. Przedpremierowy pokaz ostatniej części GW, ujawnił, że #disney stworzył gówno... ale ładnie opakowane gówno, wizualnie zadowalające i pokazujące, że budżet na efekty specjalne można obciąć bo CGI i tak zrobi robotę którą pelikan łyknie przed ekranem (i nawet się tym za chwyci).

Tylko po co robić film bez treści, bez duszy i fabularnie wątpliwy? Pokolenia fanów wychowane na oryginalnej trylogii od 1977, raczej nie będą piać z zachwytu. (tak im zeszmacono coś co lubili)
Ale nowym pokoleniom milenialsów, płatków śniegu i SJW zapewne się spodoba (scenariusz był pisany pod nich), oni lubią płytką rozrywkę. ¯\_(ツ)_/¯

Recenzenci już jadą po GW jak po burej suce, masa powodów się znalazła.
Czy polecić kupno biletów?
Jasne, przecież nikomu się nie broni. Myszka Miki się ucieszy bo już wiadomo, że w Chinach film okazał się klapą, więc gdzieś będą musieli sobie odbić.

Osobiście. Cieszę się, że to już koniec i ostatecznie ktoś dobił tę konającą franczyzę. Oczywiście, że Miki będzie ciągnąć suta by skapało, jeszcze coś. Miejmy jednak nadzieję że nie wyrośnie to na tasiemca większego niż obecnie.

FlaszGordon - #kucyki vs #starwars ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Było to przewidywane i stało się. Prz...

źródło: comment_977SpK9vqXhC09PKMdHlsBpBSLRsqe9O.jpg

Pobierz
  • 5
@FlaszGordon moim zdaniem nie było aż takiej tragedii jak na epizodzie 8, ale fakt, poszedłem na nowe GW tylko po to, żeby popatrzył jak ten pociąg się ostatecznie wywraca ( ͡º ͜ʖ͡º) powiedział bym, takie mocne 4/10 i miejscami bardzo ładnie wyglądający cringe. Takie dziwne spostrzeżenie - miejscami miałem wrażenie że akrobacje lepiej wyglądały w prequelach. Jak Rey robiła salta i latała to dosłownie widziałem te linki