Wpis z mikrobloga

@Dusha: Pisalem ci juz wczesniej czemu to tak nie działa, nie chce mi sie powtarzac.
@scrobi: No i co z tego? Po pierwsze, nie wiesz czy to ona. Po drugie, to nie jest twoja sprawa i nie powinieneś linkowac tu cudzego profilu. Jesli tak ci zależy na pomocy temu mężczyznie to lepiej już skontaktuj sie z nim i pomóż załatwić zakwaterowanie
@wespazjan: To z tego, że pokazuje do czego jest zdolna, a ty piszesz że teoretyzuje, jak widzisz mam podstawy a ty nie i mogę sobie komentować, od tego jest wykop.
Ogólnie to powinny google zamknąć, bo pokazuje rożne linki, w tym do profili na FB
@scrobi: @Dusha: XD dobra juz sie nie odzywam bo panowie nie ogarną. Przypominam jeszcze raz, że nikt nie ma n a w e t dowodów że to ona, równie dobrze moze być nawet siostrą albo kolezanką z pracy tego typa. Zero szacunku do ludzi bez umiejetnosci poszanowania czyjegos prawa do prywatnosci.
#!$%@? tam, zdradzaja i młodzi i starsi, i kobiety, i mężczyźni, ale znaleźć kochanka, pochwalić się tym mężowi i zabronić mu przyjazdu na chatę to rozwala skalę #!$%@?. Tylko, że ona musi być patola, bo jej kochanek to patol. Można nie wiedzieć, że się partner puszcza, ale czy można nie widzieć, że partner to #!$%@? patol? Hmm, ciekawe.


@zasadzka01: Koleś musiał wyjechać za granicę do pracy XD Myślisz, że jest na
@MlodyDzi: też miałem do czynienia z gościem mojej eks z którym mnie zdradzała też do mnie pisał straszył obrażał.
Beznadziejna sytuacja, współczuje mocno tamtemu człowiekowi. Zwłaszcza jak to się dzieje nagle. Kocha, planuje rpzyszłość wszystko ok, a 2 tyg później okazuje się że ma innego i jeszcze mu bzdur naściemniała..