Wpis z mikrobloga

Wczoraj przez to B miałam kryzys i poczułam, że mam już dość świąt oraz samej siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na szczęście niebieski zabrał mnie na nowe Star Wars (które mnie nie zachwyciło XD), ale po powrocie do domciu znalazłam w sobie Moc i postanowiłam, że dziurki w literce przyszyję ręcznie, po kilku próbach i pruciach. Tak więc dzisiaj rano, z czystym umysłem i wyspana poświęciłam kolejne 3h, żeby to posklejać. I oto jest!

Mój niebieski od razu sprowadził mnie na ziemię, nie pozwolił się długo cieszyć końcem, bo stwierdził, że to B ma jednak za małe dziurki i wygląda słabo.


Próbuję też ratować swoje myśli tym, że jestem amatorem i szyję mniej niż rok. Pozwolę więc sobie dzisiaj pocieszyć się tym, że mogę popełniać błędy. A nauczyłam się przy tym projekcie całkiem sporo. Przede wszystkim cierpliwości. Ale też szycia ręcznego, żeby nie było widać. Zawsze zapominałam jak to się robi i gdzie trzeba wbić, ale po 3h szycia chyba już to zapamiętam na długo...

#artyzmyfre #tworczoscwlasna #poduszki #szycie #bts

Wkleiłam jeszcze raz, bo niechcący usunęłam. * *tu wstawia mem o dzbanie* *
netefre - Wczoraj przez to B miałam kryzys i poczułam, że mam już dość świąt oraz sam...

źródło: comment_wObFQCA6wfkYdZ55L7ofceTrzU48dpA5.jpg

Pobierz
  • 11
@netefre ktos atencji szuka bo dodaje 2 raz ten sam post, który tak naprawdę jest zarzutka bo nie jest ci smutno, sama mówiłaś, ze to lubisz robic, nie chcesz tego rzucać oraz, że nie przestaniesz tego robić bo ci wychodzi
@fizzly: prezent na święta dla siostry, która jest fanką zespołu, już ma chyba wszystkie możliwe gadżety, płyty, książki, a wciąż chce więcej, więc co innego można wymyślić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadzieję, że jej się spodoba, bo kurna 4 dni to szyłam XD

@Brzozq: wyjdź z piwnicy, idź do parku, powdychaj świeże powietrze, a może się ogarniesz.