Wpis z mikrobloga

@3odowiec: Dwojka ma genialne postaci, dialogi, fabułę, klimat, akcję rozgrywającą się w latach trzydziestych i pięćdziesiątych. Trójka trochę kukeje pod pewnymi względami - choćby technicznie.
  • Odpowiedz
@WesolyKapelusznik: warto grac jak się nie pamięta za bardzo fabuły pierwszej części? W jedynkę grałem chyba 15 lat temu i średnio już wiem jak się kończy. W dwójkę nie grałem nigdy bo w sumie to już prawie nie gram (obecnie zacząłem Wiedźmina 1 i już 2 miesiąc mi idzie), ale może bym spróbował.
  • Odpowiedz
@Mave: to może spróbuję bo jedynkę lubiłem, ścieżkę dźwiękową nawet do tej pory czasami puszczę a sporo z dwójki z tego co sprawdzałem też znam i lubię. Klimaty mafii z tamtych lat też, tylko gry już nie pociągają i pewnie pogram ze 2 godziny i koniec. Nie wiem nawet czy nie lepiej puścić sobie jakieś walghthrough i siedzieć z książką czy telefonem i tylko zerkac jednym okiem.
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: Generalnie jedynka z dwójką nie jest powiązana. Poza jednym małym Easter Eggiem w późniejszej fazie gry. Graj śmiało - weź sobie cygarko, szklankę szkockiej i wdychaj ten klimat, unoś się w nim. Miłej zabawy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Właśnie sobie uświadomiłem że to nie 2008 rok i nie ma skąd tego ściągnąć a do tego większa niż wtedy znajomość internetu nakazuje się obawiać że w paczce z grą dostanę wirusa.

  • Odpowiedz