Wpis z mikrobloga

Mirku, tak na logikę - na ch*j ktoś naprawdę znający się na tradingu i zarabiający na tym, miałby się zajmować szkoleniami?


@damianbeat: po to żeby na rynku było wiecej graczy których można ograć ?
  • Odpowiedz
@Roosevelt: ja prdl, trochę ręce mi opadły, zaplacisz 2k i nauczysz się jak stracic kasę. Na YouTube masz sporo wywiadów i wykladów Zaorskiego i Tradera21, nic konkretnego, ale załapiesz ideę.

A jeśli chodzi o konkrety to masz pełno kursów online za darmo, nie musisz za to płacić.

A w sumie łatwo mi mówić, bo studiowałem to przez 5 lat :)
  • Odpowiedz
@brck89: możesz polecić jakiś konkretny kurs za darmo? wszystko na YT już przejrzane - no może nie wszystko bo tego jest masa, ale z reguły o tym samym. Samą ideę kryptowalut znam, od kilku miesięcy czytam tu i tam, więc nie uważam żebym był kompletnym świeżakiem w temacie.
  • Odpowiedz
@Roosevelt: powiem Ci tylko, że day trading to gra o sumie zerowej, (a nawet ujemnej) więc jeśli myślisz że zaczniesz zarabiać regularnie po jakimś śmiesznym kursie i ogrywać doświadczonych traderow to jesteś w błędzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roosevelt: kanał Trading Jam na YT i wykłady zaorskiego, investopedia tak jak kolega wyżej pisał.

Jak już tak bardzo chcesz bawić się w trading to przez pierwsze miesiące baw się tylko i wyłącznie na bardzo małych kwotach. Obserwuj, próbuj, baw się, ale nie ładuj w to dużej kasy na początku bo baaaaaardzo łatwo stracisz z tego lwią cześć :)
  • Odpowiedz