Wpis z mikrobloga

#ceny #polityka #kielce #swietokrzyskie #radom #polska #nostalgia i dla zasięgu - #bekazpo #bekazpisu #gazety #starocie

Mirki - przeglądam sobie stare wydania Słowa Ludu - taka gazeta, która kiedyś ukazywała się w Kielcach i zniknęła ~2004-5 roku - nieważne. Ważne są dwie rzeczy.

Natrafiłem w numerze z 97 na zaproszenie na otwarcie stacji benzynowej Aral na którym byłem, bo była Majka Jeżowska i "polski David Copperfield" xD - myślałem o tym jakiś czas, bo w sumie czas smuty dla Polski i mojej rodziny trochę, ale ja, jako dziecko byłem dość szczęśliwy. Wtedy był to Aral, teraz BP - a po drodze był to jeszcze chyba Shell (mowa o tym koło Mcdonalda na Alei Solidarności).

No i tak patrzę sobie na archiwa tej Świętokrzyskiej Biblioteki Cyfrowej i w tym numerze http://sbc.wbp.kielce.pl/dlibra/publication/33645/edition/33133/content?ref=desc z 98 znalazłem "z półek sklepowych" - ceny produktów :). Jako, że wiem, że część z was lubi tego typu rzeczy, to daję i się się dziele :).
Pobierz S.....S - #ceny #polityka #kielce #swietokrzyskie #radom #polska #nostalgia i dla zas...
źródło: comment_QZagoYaetlXgTpSWXiujZKYiioCewpvO.jpg
  • 5