Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Taka jest prawda. Nie chodzi o to, że coś mi w życiu nie wyszło, bo tego było dużo, ale pewnie dałoby się to jakoś naprawić. Kwintesencja tkwi w tym, że obecne funkcjonowanie z całą masą chorób osobowości, które wytworzyły mi się przez lata, byłych osób którzy mnie skrzywdzili i nałogiem, który zabrał mi to co dawało mi jedyną radość, życie to tak na prawdę wegetacja w bólu neurotycznym trwającym 24/7 i ciągłym lęku, bez możliwości poczucia szczęścia, w samotności bo jacyś bliscy znajomi też odemnie odeszli. To nie chodzi o to, że nie da się nic ze swoim życiem zrobić, bo zawsze się da, sam obecnie mam w miarę dobrą pracę, kończę studia, chodzę na psychoterapie, zainwestowałem przez bardzo długie lata w rozwój osobisty, ale widzę teraz, że gra nie warta jest świeczki, bo życie w moim przypadku to pasmo bólu spowodowane tym jaki jestem, którego już nie chce a wizja przyszłości jest tylko gorsza. Źle mnie zaprogramowano za dziecka i nie chce już tak wegetować, zwłaszcza że pod względem psychicznym nie jestem na równi jak inni, żeby dojść do zdrowego funkcjonowania będę potrzebował jeszcze pół życia a inni mają to od razu. Śmierć jest moim zdaniem w takim wypadku całkiem rozsądną decyzją, którą chciałbym spełnić jak tylko mi się uda na to zebrać. Wystarczająco się namęczyłem próbując walczyć o siebie, ale nie warto bo nie chce życia pełnego bólu jaki teraz mam. Nie jest to spowodowane pojedynczą tragedią, ale niską jakością życia, dlatego uważam, że decyzja jest rozsądna i honorowa. Jakby eutanazja na życzenie była dostępna to miałbym to ułatwione a społeczeństwo nie straciłoby pieniędzy na służby porządkowe.
Piszę z anonimowych, bo nie chce aby zostało to powiązane z moim głównym kontem. Jak przestane się tam odzywać to przestane.

#depresja #samobojstwo #psychiatria

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 5
  • Odpowiedz
Tajemniczy: Ja tak się głowie dlaczego eutanazji nie legalizują, ale mam prawie pewność, że w głębi nie chodzi im o jakieś sumienie, boga tylko o budowanie bogactwa państwa, chcą żebyśmy pracowali na rzecz państwa, nie liczą się z naszymi emocjami. Byłem w jednej firmie, i na szkoleniu jasno mówili że zgłaszanie mobbingu to jest pic na wodę, zawsze wygrywa silniejszy, mobber - procesy trwają latami i nic z nich nie wynika,
  • Odpowiedz