Wpis z mikrobloga

@FoxX21: Aj weź. Przez lata budowałem w niej mój słownik, jakiś czas temu zmieniłem telefon i zdałem sobie sprawę, że Swype nie jest już wspierane. Ani pobrać języka polskiego, ani dodać swój słownik, jedynie po angielsku jeszcze można pisać. A te skróty na kopiowanie/wklejanie/wycinanie/zaznaczanie wszystkiego to było mistrzostwo świata. Nie rozumiem, dlaczego inne klawiatury tego nie wprowadziły, to powinien być standard.
@Kliko:

let's say "john.smith@gmail.com"? It becomes "john. smith".


serio wstawianie spacji po kropce to dla kogoś problem, a nie pomoc? xD
poza tym po kilku użyciach takiego maila prawdopodobnie klawiatura go zapamięta i będzie podpowiadać ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Marcinnx:

serio wstawianie spacji po kropce to dla kogoś problem, a nie pomoc? xD


Dlaczego konieczność cofania się i kasowania błędnej spacji miałaby być pomocą? WTF?

pomijam już kwestię, że formy john.smith@gmail.com, j.o.h.n.s.m.i.t.h@gmail.com oraz johnsmith@gmail.com prowadzą do jednej skrzynki pocztowej i używanie tej kropki to jedynie niepotrzebny zabieg wizualny ( ͡º ͜ʖ͡º)


Gmail ignoruje kropki, ale Microsoft Outlook, Yahoo Mail, Apple iCloud ID już nie.
@Marcinnx:
No popatrz, jakoś wszystkie inne klawiatury nie mają tego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Standardem jest, że spacja po kropce dodawana jest przy pisaniu "mazaniem", a przy ręcznym klepaniu znaku na znakiem - nie. SwiftKey jako jedyny #!$%@? spację zawsze. Niezły z ciebie fanboj, skoro nie widzisz tego oczywistego problemu.
@Marcinnx:
https://support.swiftkey.com/hc/en-us/community/posts/115000392469

Na oficjalnym forum SwiftKeya jest ok 3750 "requested feature" (nie wiem, jak to ładnie przetłumaczyć, propozycji zmian?). Naprawienie tej autospacji jest drugą najwyżej głosowaną zmianą (a jak doliczyć duplikaty, to pewnie top #1).

Ten problem nie dotyczy tylko e-maili. Chcesz napisać komuś, że znalazłeś fajną stronę o adresie fajnastrona.com? Tu też ci wstawi spację. I jak widać po komentarzach, w wielu innych niepotrzebnych miejscach też. Ludzie nawet robią moduły
@Kliko: tylko że tam mają większy problem, ponieważ angole używają formy dzierżawczej rzeczownika z apostrofem po imieniu "'s ", a apka dodaje spację PRZED apostrofem po jego napisaniu, przez co wychodzi np "Marcin 's", i to faktycznie może być bardzo uciążliwe dla nich. W języku polskim takiego problemu nie ma ¯\_(ツ)_/¯
a dopieprzanie się do spacji PO kropce, która jest najczęściej używana jako koniec zdania, to akurat wg mnie głupota
@Marcinnx:

no tak, bo 110 głosów na 3.3mln użytkowników to faktycznie tragedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Urodziłeś się wczoraj? Nie wiesz, że max 1% wyraża jakąkolwiek opinię o produkcie? A jak trzeba znaleźć odpowiednią do tego stronę w internecie, to pewnie mniej niż 0,001%.

3.3mln użytkowników


A w ogóle skąd wziąłeś tę liczbę? Z liczby głosów w google play xD? (3 336 544)
@Kliko: faktycznie, moje niedopatrzenie xD chociaż właśnie coś mi tam nie pasowało, że tak mało ( ͡º ͜ʖ͡º) w takim razie..

Instalacje 500 000 000+

...

no tak, bo 110 głosów na 500+mln użytkowników to faktycznie tragedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiesz, że max 1% wyraża jakąkolwiek opinię o produkcie?


zdaje sobie z tego sprawę. dlatego jest średnia ocena 4.4 od