Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę kto wymyślił tą tę muzykę że powoduje u mnie taki lęk, nie spotkałem #!$%@? w życiu tak przerażającej melodii jak to gówno co pamiętam jeszcze z dzieciństwa jak #!$%@?łem zatykałem uszy jak leciało na polsacie. Ogólnie bardzo lubię ten serial, z drugiej strony autentycznie intro do dziś wprowadza mnie w niepokój

#seriale #zarchiwumx #xfiles
MichaI - Ja #!$%@?ę kto wymyślił tą tę muzykę że powoduje u mnie taki lęk, nie spotka...
  • 45
  • Odpowiedz
@Dusha: Ja dopiero 1 raz w całości i 1 sezon jeszcze raz ale myślę, żeby obejrzeć drugi raz, bo to zajebisty serial, tylko trochę szkoda mi życia, które i tak marnotrawię na inne bzdury xD.
  • Odpowiedz
Melodia to mi się kojarzy ale z jakiś #!$%@? przeróbek w internecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mimo że też za gnoja ryłem sobie banie tym serialem.
Teraz wystarczy że widzę nazwisko Davida w intro i już mi się śmiać chce XD
  • Odpowiedz
@Dusha: @r4do5: o może mi pomożecie! szukam odcinka, gdzie na początku coś dają więźniowi przez drzwi w celu i jak otworzył pudełko i zobaczył co jest w środku to zaczyna krzyczeć. Jakieś 15 lat temu jak byłem jeszcze dzieckiem oglądałem z bratem i nie zobaczyłem co było w tej paczce a on mi nie chciał powiedzieć i przełączył i może rozwiążecie jedną z tajemnic mojego dzieciństwa XD
  • Odpowiedz
@jank0vski: To jest pewnie, któryś z odcinków, gdzie akcja dzieje się w Rosji albo powiązany z tą tematyką, niestety nie pamiętam, który to sezon i odcinek. Brat ci nie odpowiedział, bo w serialu nie było jasno powiedziane o co chodzi, to była taka czarna substancja, która jak wirus wnikała do ciała i robiła coś dziwnego z człowiekiem.
  • Odpowiedz
pamiętam jeszcze z dzieciństwa jak #!$%@?łem zatykałem uszy jak leciało na polsacie.


@MichaI: miałem identycznie w dzieciństwie. Dziadkowie późnym wieczorem puszczali ten serial w salonie, a ja próbując usnąć w pokoju obok, słysząc to intro trząsłem się ze strachu xD
  • Odpowiedz
@Dusha: Wiesz, że obejrzenie wszystkich odcinków trwało ponad 160 godzin? xD Obejrzenie wszystkie 15 razy zajęłoby 3 miesiące i 12 dni oglądania bez przerwy xD.
  • Odpowiedz
@Dusha: Tak, ale czy nie przeraża cię trochę ile czasu z życia mogło to pochłonąć? Ja też oglądam seriale, i miewam takie myśli, gdy wleci 3-5 odcinków z rzędu.
  • Odpowiedz