Wpis z mikrobloga

Ok jestem po obejrzeniu pierwszych 3 odcinków. Macie pytania to dawajcie. Ogolnie staralem sie podejsc do tematu z otwarta glowa. Wiedzialem, ze jako fan ksiazek nie jestem main targetem. Czesci znajomych sie podobalo. Imo karakan niestety.
#wiedzmin
  • 7
  • Odpowiedz
@szurszur: Tak. Oba lubie. Z netflixa bardzo cenie Dark. Tak za fabule/scenariusz jak i za wykonanie. Imo obie te kwestie kuleja w Witcherze. W kwestii narracji wybrali 3 osie czasowe, ktore sie przeplataja. Gdzie opowiadanie wlasciwe to tylko jedno z nich, zwiazane z Geraltem. Kolejno idzie Mniejsze zło, Kraniec świata i Wiedźmin (strzyga).

Pomyśl, czy da się pokazać dylematy z 'Mniejszego zła' w 15 minut? To co pokazali w 3
  • Odpowiedz
To co pokazali w 3 odcinkach powinno być w 6. Wszystko strasznie ściaśnięte


@mike-mo: Czyli potwierdza się to co mówili na rosyjskim kanale powołujac się na relację kogoś kto ogladał ten pierwszy pokaz w USA.
Trochę szkoda, bo dla widza jest wiecej relacji gdy się przez kilka odcinków przywiąże do postaci.
  • Odpowiedz
@Rustin: Sporobtak wśród ludzi, jak i elfów. Mnie to akurat nie boli. Dużo gorzej wyglądają berserkerzy z dwuręcznymi toporami w armii Nilfgaardu (na oko 50%piechoty)
  • Odpowiedz